Eismą sunkina provėžotos ir slidžios kelių dangos

Eismą sunkina provėžotos ir slidžios kelių dangos

Ketvirtadienio rytą visoje Lietuvoje dėl buvusio arba dėl besitęsiančio snygio ir pustymo eismo sąlygos yra sudėtingos, pasak kelininkų, magistralinių kelių dangos padengtos pažliugusio arba prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Krašto ir rajoninių kelių dangos padengtos prispausto sniego sluoksniu, provėžotos.

Slidūs kelių ruožai barstomi ir valomi, tačiau kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę, rinktis saugų greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Žiemiškai geriausios sąlygos yra Plungės rajone. Ukmergės, Širvintų ir Skuodo rajonuose slidžių kelių ruožų yra tik rajoniniuose keliuose.

Beveik visoje Lietuvoje rytą silpnas snygis arba lietus su sniegu. Raseinių rajone eismo sąlygas sunkina lijundra.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daugelyje šalies rajonų išlieka padengti prispausto arba puraus sniego sluoksniu, slidūs ir provėžoti.

Oro temperatūra svyruoja nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vietomis, didesnė tikimybė rytiniuose ir pietiniuose rajonuose, nesmarkiai snigs. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 3 iki 8 laipsnių šalčio.

Sidebar placeholder