Eugenijus Gentvilas: prezidentas neturi veltis į detales

Eugenijus Gentvilas: prezidentas neturi veltis į detales

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad per pastaruosius trejus metus mokestinė našta verslui buvo sumažinta apie puse milijardo eurų.

Penktadienį didžiausios skėtinės Lietuvos verslo organizacijos paskelbė, kad traukiasi iš 2017 metais pasirašyto susitarimo dėl šalies pažangai būtinų reformų, nes, esą, pastarojo laikotarpio valdančiųjų atstovų pasisakymais ir sprendimais yra paminami pasirašyti susitarimai.

Tačiau S. Skvernelis tikino, kad Vyriausybė vykdė visus savo įsipareigojimus.

„Vyriausybė savo susitarimus įvykdė visus, ko mes negalime pasakyti apie kitą pusę, bet turėtume kalbėti konkrečiai. Kada bus toks sprendimas, tada mes labai konkrečiais faktais pagrįsime, ką Vyriausybė padarė“, – penktadienį žurnalistams sakė premjeras.

„Aš suprantu, kad noras turėti vien naudą be jokių įsipareigojimų yra beribis. (...) Galiu vieną skaičių pasakyti – per trejus metus, kai buvome pasirašę susitarimą, apie pusę milijardo eurų sumažinome jiems mokestinę naštą“, – teigė S. Skvernelis.

Jei verslo organizacijos pasitrauks iš susitarimo, pasak premjero, bus rasta būdų dirbti su šakinėmis organizacijomis, kurios jau yra išreiškusios norą tai daryti.

Sidebar placeholder