Iš Jungtinės Karalystės galės parvykti dar apie 10 lietuvių

Iš Jungtinės Karalystės galės parvykti dar apie 10 lietuvių

Iš Jungtinės Karalystės (JK) antradienį galės parvykti dar apie 10 Lietuvos piliečių, jie skris Estijos organizuojamu reisu, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. 

„Yra suderintas skrydis Estijos dar vienu lėktuvu, Lietuvai buvo skirta 10 vietų, dabar negaliu tiksliai pasakyti, kiek iš tų vietų yra užpildyta Lietuvos keleiviais. Daugiau skrydžių, mano žiniomis, nėra planuojama“, – LRT radijui antradienį sakė G. Landsbergis.

Vėlų pirmadienio vakarą iš JK į Rygą „airBaltic“ reisu, kurį bendrai organizavo Lietuva, Latvija ir Estija, jau buvo parskraidinti 66 Lietuvos piliečiai, jie iš Latvijos sostinės parvežti autobusais.

Anot G. Landsbergio, norinčiųjų grįžti į Lietuvą buvo gerokai daugiau, nei vietų – pagrindinis kriterijus, pagal kurį atrinkti keleiviai, buvo jų sveikatos būklė, taip pat svarstyta priimti neturinčius gyvenamosios vietos JK, šeimas su vaikais.

Šie skrydžiai organizuojami Lietuvai prieš savaitę uždraudus keleiviniais lėktuvais atvykti iš Jungtinės Karalystės dėl šioje šalyje plintančios naujos itin užkrečiamos koronaviruso atmainos. 

Grįžusieji iš JK privalo izoliuotis dešimčiai dienų arba turėti ne senesnį nei prieš 48 val. atlikto koronaviruso testo neigiamą rezultatą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder