Išgąstis Kauno „Žalgirio“ arenoje – „El Fuego“ nariui prireikė greitosios pagalbos: jis išvežtas į ligoninę

Išgąstis Kauno „Žalgirio“ arenoje – „El Fuego“ nariui prireikė greitosios pagalbos: jis išvežtas į ligoninę

Prieš pat Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį šventinį koncertą „Aš – dalis tavęs“, kuris yra skirtas paminėti Vasario 16-ąjai, kilo nemenkas sujudimas. Besirenkančių svečių dėmesį patraukė atvykę greitosios pagalbos automobiliai.

15min praneša, kad į ligoninę išvežtas atlikėjas Paulius Bagdanavičius. Greitosios pagalbos darbuotojai prie tarnybinio Kauno „Žalgirio“ arenos įėjimo atvyko apie 18.30 val., likus pusvalandžiui iki koncerto pradžios.

Tuo metu į areną jau plūdo gausybė žmonių, tarp jų ir garbūs Kauno miesto svečiai, meras Visvaldas Matijošaitis su širdies drauge. Visi 10 tūkst. miestiečių, kurie gavo bilietus į nemokamą koncertą, atvyko paminėti Vasario 16-osios šventės.

Vis dėlto šventinį šurmulį sudrumstė prie arenos atvykę greitosios pagalbos automobiliai. Nors pirma skelbta, kad pagalbos prireikė vyresnio amžiaus moteriai, netrukus paaiškėjo, jog sunegalavo vienas iš koncerto dalyvių. „Žalgirio“ arenoje – „El Fuego“ nariui prireikė greitosios pagalbos

Portalo žiniomis, tai vienas iš grupės „El Fuego“ narių. Ši informacija netrukus buvo patvirtinta – 15min susisiekus su Pauliumi Bagdanavičiumi, jis patvirtino, kad yra išvežtas į ligoninę.

Skelbiama, kad atlikėjas prieš pat koncertą pasijautė prastai, tačiau buvo sąmoningas. Arenos teritorijoje jam buvo patikrintas kraujospūdis, vis dėlto nuspręsta jį vežti detalesniems tyrimams.

„Man taip jau yra buvę anksčiau, bet prieš daug metų. Pasidarė silpna, kažkas su virškinimu“, – 15min patvirtino Paulius, kuris tuo metu buvo vežamas į ligoninę.

Jis teigė, kad situacija tikrai nėra kritinė, tačiau reikia atlikti tyrimus. Grįžti į Kauno areną jis neplanuoja. Žinią, kad greitoji medicinos pagalba kviesta būtent šios grupės nariui, patvirtino ir LRT atstovė spaudai Jovita Blaževičiūtė.

Jis šioje grupėje koncertuoja su Roku Spalinsku ir Edgaru Dovydavičiumi, jiedu vieną iš savo dainų atliko dviese, renginio pradžioje. 


Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder