Kandidatė į vidaus reikalų ministres A.Bilotaitė statutiniams pareigūnams žada dialogą

Kandidatė į vidaus reikalų ministres A.Bilotaitė statutiniams pareigūnams žada dialogą

Kandidatė į vidaus reikalų ministres Agnė Bilotaitė sako esanti pasiruošusi dirbti Vyriausybėje. Pasak jos, vidaus reikalų sistemoje būtina gerinti pasiruošimą ekstremalioms situacijoms, tobulinti valstybės tarnybos sistemą ir vystyti regionų politiką. A. Bilotaitė taip pat žada dialogą su statutiniais pareigūnais.

„Manau, kad tikrai esu pasiruošusi, nes turiu 12 metų politinio darbo patirtį. Kalbant apie vidaus reikalų sritį, ji yra labai plati. (...) Esu buvusi šešėlinė regioninės plėtros ministrė, esu dirbusi srityse, susijusiose su valstybės tarnyba, esu vadovavusi ne vienai darbo grupei, kuri rengia tam tikrus teisės aktų pakeitimus. Manau, kad patirties prasme tikrai esu pasirengusi užimti šias pareigas", - Eltai sakė A. Bilotaitė.

Jos teigimu, vidaus reikalų sistemoje būtina gerinti pasiruošimą krizių valdymui, tobulinti valstybės tarnybos sistemą ir vystyti regionų politiką.

„Tai yra trys svarbiausios sritys. Manau, kad pradėti reikėtų pirmiausia nuo krizių valdymo. Situacija atskleidė, kad nesame pasiruošę arba esame pasiruošę netinkamai. Tą parodė ir pandemijos valdymas, ir situacija Alytuje", - pažymėjo kandidatė į vidaus reikalų ministrės poziciją.

Pasak A. Bilotaitės, spragų identifikavimui padėtų atliktas išorinis auditas, kuris įvertintų visą sistemą. Paklausus, ko, jei ji taptų ministre, galėtų tikėtis statutiniai pareigūnai, A. Bilotaitė teigė, kad bus užtikrintas dialogas.

„Pirmiausia, manau, kad (pareigūnai gali tikėtis - ELTA) dialogo, kurio, mano nuomone, tikrai trūksta. Aš ateinu tarnauti tiems žmonėms ir juos girdėti. (...) Yra problemos, susijusios su aprūpinimu, motyvuojančiomis darbo sąlygomis - jos yra svarbios ir ministras turi tai girdėti bei kartu ieškoti geriausių sprendimų", - pridūrė A. Bilotaitė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder