Sausumos pajėgų vadas brg. gen. Valdemaras Rupšys Sausumos pajėgų žygio vėliavą perdavė Žvalgybos kuopos vadui kpt. Artūrui Ševeliovui kuriam teko garbė vesti pirmąja žygeivių grupę, sudarytą iš brigados "Žemaitija" vadovybės, Dragūnų bataliono ir KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės karių.
Klaipėdoje dislokuotų padalinių karių grupės, per visą naktį pasikeisdamos neš Sausumos pajėgų vėliavą iki LDK Kęstučio bataliono (Tauragės r.) kuriame vyks vėliavos perdavimo ceremonija kitam vienetui.
Žygio metu kariai, nešini Sausumos pajėgų vėliava, aplankys visus Sausumos pajėgų vienetus, o žygį kitą trečiadienį užbaigs Sausumos pajėgų štabe Vilniuje.
Žygis skirtas Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
Rašyti komentarą