Kariai leidosi į žygį per Lietuvą

Kariai leidosi į žygį per Lietuvą

Antradienį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione iškilminga rikiuote prasidėjo Sausumos pajėgų karių pėsčiųjų žygis per Lietuvą.

Sausumos pajėgų vadas brg. gen. Valdemaras Rupšys Sausumos pajėgų žygio vėliavą perdavė Žvalgybos kuopos vadui kpt. Artūrui Ševeliovui kuriam teko garbė vesti pirmąja žygeivių grupę, sudarytą iš brigados "Žemaitija" vadovybės, Dragūnų bataliono ir KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės karių.

Klaipėdoje dislokuotų padalinių karių grupės, per visą naktį pasikeisdamos neš Sausumos pajėgų vėliavą iki LDK Kęstučio bataliono (Tauragės r.) kuriame vyks vėliavos perdavimo ceremonija kitam vienetui.

Žygio metu kariai, nešini Sausumos pajėgų vėliava, aplankys visus Sausumos pajėgų vienetus, o žygį kitą trečiadienį užbaigs Sausumos pajėgų štabe Vilniuje.

Žygis skirtas Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder