Keičiasi santuokų ceremonijų registravimo tvarka, antstolių bei notarų darbas

Keičiasi santuokų ceremonijų registravimo tvarka, antstolių bei notarų darbas

Šeštadienį Vyriausybei nusprendus paskelbti karantiną, Teisingumo ministerija informuoja apie pokyčius registruojant civilines santuokas, notarų bei antstolių darbą.

„Privalome imtis ypatingų saugumo priemonių, nesilankyti įstaigose, saugoti savo ir asmenų, su kuriais bendraujame, sveikatą. Todėl laikinai įvedami apribojimai dėl notarų, antstolių darbo. Nors civilinių santuokų ceremonijų  neatsisakome, tačiau jos vyks laikantis tam tikrų saugumo priemonių“, – sako teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

Karantino metu registruojant santuoką bus ribojamas dalyvaujančių ceremonijoje asmenų skaičius. Joje galės dalyvauti 5 asmenys (įskaitant jaunavedžius bei liudytojus). Šios ceremonijos vyks laikantis būtinų saugumo priemonių, patalpos bus vėdinamos ir dezinfekuojamos. Tarp ceremonijų bus daromos didesnės pertraukos.

Pirmadienį teisingumo ministras pasirašys įsakymą, kad esant karantinui notarų biurai nedirbs, nebus atliekami jokie notariniai veiksmai. Tačiau su notarais bus galima susisiekti telefonu ar elektroniu paštu.

Šiuo laikotarpiu asmenys su antstoliais galės bendrauti tik nuotoliniu būdu: telefonu ar elektroniniu paštu.

Visi šie apribojimai galios dvi savaites. Po to jie gali būti pratęsti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder