Nausėdos tėčiui gydytojai įstatė širdies stimuliatorių

Nausėdos tėčiui gydytojai įstatė širdies stimuliatorių

Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos tėtis Antanas Nausėda atsidūrė ligoninėje. Dar penktadienio vakarą žiniasklaidą apskriejo žinia apie tai, kad dėl sušlubavusios sveikatos vyras buvo nuvežtas į Kauno klinikas, kardiologijos skyrių. Pirmadienį naujienų portalas tv3.lt susiekė su prezidento tėčiu ir pasiteiravo, kaip jis jaučiasi. Padėkojęs už skambutį, ponas Antanas prisipažino vis dar esantis ligoninėje.

„Nežinau, kiek dar čia būsiu. Prasidėjo nauja savaitė, nežinau, kiek mane laikys. Man gydytojai įstatė širdies stimuliatorių. Nuotaika dabar jau gera, savijauta taip pat pagerėjusi“, – kalbėjo 91-erių prezidento tėtis.

Iš pažiūros stiprus ir tvirtas ponas Antanas neslepia pastaruoju metu jau ne pirmą kartą atsiduriantis medikų priežiūroje. „Pastaruoju metu į medikų rankas buvau patekęs kelis kartus. Vis širdis sustreikuoja.

Man pradėjo trukti oro. Iš pradžių maniau, kad turiu problemų su plaučiais, tačiau, pasirodo, viskas dėl širdies“, – pokalbio metu prisipažino vyras.

Pasiteiravus, ar šeima jau spėjo aplankyti poną Antaną, pašnekovas neslėpė, kad sūnus jau buvo atvykęs. „Šeima jau aplankė mane, buvo atvažiavę. Vakar aplankė sūnus su dukra.“

Dažnai susiskambina

Naujienų portalas tv3.lt dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį kalbino prezidento tėtį. Tada jis atvirai papasakojo, kaip jaučiasi dėl pasikeitusių sūnaus pareigų.

Vyras neslepia – jo sūnus, tapęs prezidentu, yra itin užsiėmęs, vis keliauja po skirtingas šalis, daug dirba, todėl ir susitikimai tapo vis retesni. „Dažniau per televizorių matau negu gyvai susitikus. 

Žinoma, mes susiskambiname. Paprastai kas antrą-trečią dieną. Jeigu aš jam paskambinu, bet jis nekelia, tai man būtinai perskambina vakare ir mes pasišnekame“, – vasarą tv3.lt sakė A.Nausėda.

Norėtų pristabdyti laiką

Pats Antanas sako neturintis kada liūdėti ir galvoti apie vienatvę bei prabėgusius metus. „Esu našlys, toks jau mano likimas, tačiau prie to priprantama.

Turiu daug darbų. Reikia sodybą prižiūrėti, sportuoju, daug judu. Susitaikiau su likimu ir tuo, kaip yra“, – kalbėjo pašnekovas. 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder