Orai: auksinis ruduo baigiasi – atkeliaus nemalonumai

Orai: auksinis ruduo baigiasi – atkeliaus nemalonumai

Šiandien dieną šalyje be didesnių pokyčių. Vyraus nepastovus debesuotumas, pūs stipresnis pietinių krypčių vėjas, kuris po pietų suksis iš pietvakarių, vakarų.

Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 16 laipsnių. Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 15, Šiauliuose – apie 14 laipsnių šilumos.

Šeštadienį šiluma dar neskubės trauktis, žymesnio lietaus taip pat nenumatoma. Išsilaikys apysmarkis pietvakarių krypties vėjas, ypač vakarinėje šalies dalyje, kur gūsiai bus stipresni ir sieks 15–19 metrų per sekundę.

Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos tarp 7–12 laipsnių, šilčiausia bus pajūryje. Vietomis, daugiausia šalies pietuose, formuosis rūkas.

Dieną dangumi keliaus tai didesni, tai mažesni debesys, kai kur šiauriniuose šalies rajonuose gali šiek tiek palynoti.

Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 16 laipsnių. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 15 laipsnių.

Sekmadienį jau prireiks skėčių. Naktį daugiausia palis šiaurės vakariniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose, temperatūra išsilaikys gan aukšta ir sieks 8–14 laipsnių, aukščiausia ji bus prie jūros.

Rytas vietomis bus gražus, visgi dieną atkeliausiantys debesys daug kur šliūkštels lietaus. Įsismarkaus pietvakarių, vakarų krypties vėjas, kuris vakare jau suksis iš šiaurės vakarų. Vilniuje ir Kaune numatoma 15, Klaipėdoje – 14 laipsnių šiluma. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 12–13 laipsnių šilumos.

Nuo pirmadienio orai vės vis labiau. Pūs žvarbus vėjas, protarpiais palis, galimos ir šlapios snaigės. Naktimis kai kur temperatūra kris žemiau nulio, dienomis ji nepasieks 10 laipsnių šilumos.

Sidebar placeholder