P. Gražulio liapsusas su apsinuoginusiu vyru sulaukė ir tarptautinio dėmesio

P. Gražulio liapsusas su apsinuoginusiu vyru sulaukė ir tarptautinio dėmesio

Seimo narys Petras Gražulis po trečiadienį vykusio Kultūros komiteto posėdžio tapo ne tik lietuvių, bet ir užsienio portalų dėmesio centru.

Šį kartą politikas žiniasklaidą sudomino ne savo kontroversiškais pareiškimais, o pusnuogiu vyru, akivaizdžiai matomu vaizdo konferencijos metu jo namuose.

Nors portalui Alfa.lt politikas tvirtino, kad vaizdo įraše matomas vyras yra jo sūnus, tai nesutrukdė socialinių tinklų vartotojams toliau spekuliuoti dėl pusnuogio asmens tapatybės. Labai greitai šią naujieną pasigavo ir užsienio naujienų portalai. 


Ketvirtadienį P. Gražulio veidą buvo galima išvysti visuose Estijos naujienų portaluose, o penktadienį jis sulaukė dėmesio ir iš Jungtinės Karalystės portalo „Dailymail“. Šia naujiena pasidalijo ir LGBT temomis dažniausiai rašantis portalas „Pinknews“.

 

"Dailymail" straipsnis apie P. Gražulį© Socialiniai tinklai

Galbūt susidomėjimas ir nebūtų toks didelis, jei ne paties politiko dažnai vartojama retorika, nutaikyta prieš LGBT bendruomenę. Portalai pabrėžė galimą P. Gražulio dviveidiškumą dėl homoseksualių žmonių santykių ir sugretino jį su praėjusią savaitę Briuselyje orgijoje dalyvavusiu Vengrijos homofobu ir artimu šios šalies premjero Viktoro Orbano bendražygiu Jozsefu Szajeriu. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder