S. Malinauskas premjero patarėju nedirbs nuo penktadienio

S. Malinauskas premjero patarėju nedirbs nuo penktadienio

Skirmantas Malinauskas premjero Sauliaus Skvernelio patarėju nedirbs nuo penktadienio, pranešė Vyriausybė.

Pranešime teigiama, kad ministras pirmininkas neturi jokių priekaištų savo komandos nariui, dėkoja jam už nuveiktus reikšmingus darbus įvairiose srityse ir linki sėkmės.

Pranešime taip pat priduriama, kad tai asmeninis patarėjo apsisprendimas, kurį premjeras gerbia.

„Esu dėkingas S. Skverneliui už pasitikėjimą. Visada jį rėmiau ir remsiu. Esu dėkingas už galimybę dirbti jo komandoje. Susiklosčius aplinkybėms priėmiau sprendimą, kurį turėjau priimti“, – pranešime teigė S. Malinauskas.

Jis apie pasitraukimą po konflikto su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga žurnalistams Vyriausybėje pranešė ketvirtadienio rytą.

S. Malinauskas žurnalistams sakė iš pareigų pasitraukęs, nes A. Veryga paprašė premjero nušalinti ji nuo komunikacijos dėl koronaviruso grupės vadovų. A. Veryga sako to prašęs, nes S. Malinauskas su juo nederino savo komentarų šia tema.

S. Malinauskas premjero patarėju kovos su korupcija, ryšių su parlamentu ir strateginės komunikacijos klausimais pradėjo dirbti 2017 m. liepą.

Jis taip pat ėjo į prezidento postą kandidatavusio S. Skvernelio rinkimų štabo komunikacijos vadovo pareigas.

Prieš tapdamas premjero patarėju penkerius metus S. Malinauskas dirbo naujienų portale 15min.lt, kur rašė verslo temomis, o paskutinius dvejus metus dirbo 15min.lt žurnalistinių tyrimų skyriuje.

Prieš tai S. Malinauskas buvo laidų redaktoriumi radijo stotyje „Žinių radijas“, ėjo žurnalisto, rinkodaros specialisto pareigas „Respublikos leidinių grupėje“.

Sidebar placeholder