Šimonytė: Pirmieji į mokyklas grįš pradinukai

Šimonytė: Pirmieji į mokyklas grįš pradinukai

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad švietimo bendruomenė žinių bei sprendimų dėl ugdymo įstaigų atvėrimo galėtų tikėtis per artimiausias kelias savaites. Ministrės pirmininkės teigimu, pirmieji į mokyklas grįš pradinukai.

„Švietimo bendruomenė gali tikėtis žinių per artimiausias kelias savaites. Labai norėtume išbandyti plataus masto testavimą mokyklose ir planuojame tai padaryti. Žinoma, pirmiausiai tos žinios pasiektų pradinukus. Taip pat norėtume grąžinti į mokyklas abiturientus taip greitai, kaip tik įmanoma“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje pirmadienį teigė I. Šimonytė.

Premjerė teigė, kad apie konkretesnius žingsnius dėl mokyklų atvėrimo bus galima kalbėti po žiemos atostogų.

„Dabar vyksta diskusijos apie specialų testavimą, kurį galėtume atlikti mokyklų kolektyvuose, ten išbandyti. Manau, kad tai būtų labai didelis gyvenimo palengvinimas, kad mokykla galėtų pradėti veikti normaliai, kontaktiniu ar bent jau mišriu būdu“, – teigė I. Šimontė

„Kadangi kitą savaitę yra moksleivių atostogos, tai, manau, kad po moksleivių atostogų jau konkrečiai galėsime kalbėti apie konkrečius žingsnius ir konkrečias ugdymo įstaigas“, – taip pat akcentavo ji.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder