Skelbia, kur trikojai „sumedžioja“ daugiausia greičio mėgėjų
Skelbia, kur trikojai „sumedžioja“ daugiausia greičio mėgėjų

Visuomenę sudrebinę lazeriniai mobilieji matuokliai, vadinamieji trikojai, pažeidėjus didmiesčiuose gaudo vieną po kito. Vien per šiuos metus sostinėje trikojai jau spėjo sumedžioti beveik 70 tūkst. greičio viršytojų, Kaune – net daugiau kaip 90 tūkst.

Naujienų portalui lrytas.lt policijos pareigūnai atskleidė gatves, kuriose lakstoma bene dažniausiai. 

Mieste lekia ir 170 km/val. greičiu

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė sakė, kad Klaipėdoje daugiausia greičio viršijimų užfiksuota H.Manto g., Taikos pr. ir Baltijos pr.

H.Manto g. užfiksuoti 5546 greičio viršijimai, Taikos pr. – 2798, o Baltijos pr. – 2681 greičio viršijimai.

A.Grauslienė teigė, kad šiais metais H.Manto g. užfiksuotas motociklo vairuotojas, kuris važiavo net 170 km/h greičiu.

Naujienų portalas lrytas.lt primena, kad saugaus važiavimo greičio nepasirinkimas ar leistino greičio viršijimas 2019 m. buvo svarbiausia avarijų priežastis, nulėmusi 35 proc. eismo įvykių, kurių metu žuvo ar buvo sužeisti žmonės.

Išanalizavo lakstūnų mėgstamas vietas 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja teigė, kad sostinėje šiais metais mobilieji greičio matuokliai užfiksavo daugiau kaip 69 tūkst. pažeidimų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba sudarė avaringiausių sostinės gatvių bei apskrities rajonų kelių sąrašą.

Avaringiausių Vilniaus gatvių sąrašas sudarytas atsižvelgiant į 2017–2019 m. įvykių, registruotų Eismo įvykių informacinėje sistemoje, statistiką. Neįtraukti tie eismo įvykiai, po kurių buvo užpildytos eismo įvykio deklaracijos. Daugiausia pažeidimų sulaukė Savanorių pr. – 640, Ukmergės g. – 541, Ozo g. – 539, Laisvės pr. – 478 bei Žirmūnų g. – 464. Mažiau pažeidimų sulaukė Antakalnio g. – 347, Liepkalnio g. – 217 ir Nemenčinės pl. – 177.

Greičio matavimo vietos gali keistis, atsižvelgiant į eismo situaciją. 

Kaunas pirmauja

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė teigė, kad per aštuonis mėnesius, Kauno apskrityje, trikojai užfiksavo virš 90 tūkst. greičio viršijimo atvejų.

„Šiais metais su trikojais tik pradėjome veiklą, tačiau galima daryti išvadas, kad žmonės priprato prie trikojų ir nebando iš jų išsidirbinėti. Patebėjome, kad Kaune greitis yra sumažėjęs“, – naujienų portalui lrytas.lt kalbėjo Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui laikinai vadovaujantis Elanas Jablonskas. 

Kauno apskrities policija neatskleidė, kuriose gatvėse ir kiek daugiausia užfiksuota greičio mėgėjų pažeidimų.

Vis tik jau anksčiau buvo skelbta, jog labiausiai Kaune greičio viršytojų pamėgtos gatvės – Karaliaus Mindaugo pr., Šiaurės pr., Pramonės pr., Juozapavičiaus pr., Veiverių g. ir Panerių g. 
Sidebar placeholder