Stintų šventė Palangoje vis dar tęsiasi

Stintų šventė Palangoje vis dar tęsiasi

Stintų šventė į Palangą šiemet kviečia vasario 7-9 dienomis. Ji žada būti turininga ir įdomi, gausi tradicinių pramogų bei paįvairinta naujovėmis.

Greta kermošiaus, Centrinėje miesto aikštėje, įsikurs ir šiųmetė Stintų šventės naujovė - Amatų kiemas. Jame savo dirbinius bei amatus demonstruos medžio drožėjai, kalviai, kitų amatų atstovai.

Pirmą kartą Palangoje bus pristatomas ir tautinių juostų ir austų rankšluosčių rekordas - tekstilininkų bei kolekcininkų Daivos ir Arūno Dudėnų austų juostų bei rankšluosčių paroda. Sutuoktiniai senovines austas juostas bei tautinius rankšluosčius kolekcionuoti pradėjo prieš dešimtmetį, tad dabar savo kolekcijoje turi apie 600 eksponatų.

Be abejonės, daugiausiai pramogautojų Stintų savaitgalį privilios J. Basanavičiaus gatvė. Čia tradiciškai bus galima paskanauti tiesiog lauke gaminamos - kepamos, verdamos ar kitais būdais ruošiamos stintos, o į namus lauktuvių parvežti bus galima ir šviežios stintos. Jos įsigyti siūlys vietos žvejai.

J. Basanavičiaus gatvėje skambės muzika, vyks įvairios žvejiškos atrakcijos bei rungtys, kuriose jėgas išmėginti galės visi norintieji.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder