V. Uspaskichas neišsižada savo sekamų pasakų
V. Uspaskichas neišsižada savo sekamų pasakų

„Man tiesiog yra pikta ir aš nebūsiu mandagi – tokius žmones kaip Viktoras Uspaskichas ir kiti melo skleidėjai tiesiog pavadinčiau menkystomis“, – LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ piktinosi Šaulių sąjungos narė, savanorė Justina Ragauskaitė.

Moteris pasakojo kone kasdien matanti sunkiai sergančius ir net mirštančius pacientus, o europarlamentaro V. Uspaskicho neva nuo koronavirusinės infekcijos apsaugantis vanduo yra įžeidimas visai medikų bendruomenei.

„Jeigu vieną dieną skyriuje, kuriame aš budžiu, atsidurtų žmogus su abipuse pneumonija ir sakytų, kad aš tai užleidau, nes gydžiausi koronavirusinę infekciją vandeniu, aš padaryčiau viską, kad toks atvejis atsidurtų teisme“, – sako J. Ragauskaitė.

Tačiau V. Uspaskichas sako neišsižadantis nė vieno žodžio apie savo vandenį. „Prisiekiu bet kuo – ir savo vaikais, ir mirusia mama, tikiu vandeniu“, – rėš europarlamentaras. Laidos vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paklaustas, ar pardavinėja neva stebuklingą vandenį, Viktoras atšovė, kad vandenį dalija už dyką, tačiau ateityje ketina jį pardavinėti arba parduoti „išrastą“ technologiją kokiam nors gamintojui. „Čia verslo planas į ateitį?“ – klaus laidos vedėja. „Taip“, – patvirtino V. Uspaskichas.

Savanoriai, išgirdę apie europarlamentaro verslo planus, pasiūlė Viktorui pačiam pabandyti būti savanoriu ir pamatyti, kas vyksta ligoninėse. Tačiau politikas atšovė, kad artimiausiu metu turi reikalų ir galbūt būtų tapęs savanoriu, jei būtų planavęs prie pusmetį. Be to, Darbo partijos lyderis pareiškė, kad savanoriu taptų, jeigu į vadinamuosius kovidinius skyrius būtų įleidžiamas be kaukės ir be apsauginių drabužių.

Tokios V. Uspaskicho išsakytos priežastys ir sąlygos papiktino žurnalistą Skirmantą Malinauską. „Šita situacija, ypač šita laida leido pamatyti žmones be kaukių. Kai Viktoras sako, jei būčiau žinojęs prieš pusę metų, būčiau pasiderinęs, arba kad jei savanoriauti, tai tik be apsauginių priemonių. Viskas sukasi tik apie jį. Jam nerūpi nei žmonių sveikata, nei Lietuva.“

Raktažodžiai
Sidebar placeholder