Verygos sprendimus dėl kaukių dėvėjimo vadina debiliškais

Verygos sprendimus dėl kaukių dėvėjimo vadina debiliškais

Nelogiškais sprendimais garsėjantis Aurelijus Veryga toliau nesiliauja stebinti aplinkinius. Vietoje to, kad nuvyktų į brolišką Latviją ir iš arčiau susipažintų kaip kaimynams pavyko įveikti virusą, nedėvint jokių kaukių, mūsų keistuolis ministras toliau bando važiuoti dviračiu kvadratiniais ratais. 

Klaipėdietė Daina Bosas socialiniuose tinkluose pasipiktino nauja kaukių dėvėjimo tvarka kavinėse:

"Vakar atėjau iki lauko kavinės be kaukės. Sėsdama prie stalo užsidėjau kaukę. Aplink mane sėdėjo svečiai be kaukių, nes jie jau turėjo gėrimus ant stalų. Po kelių minučių padavėja man atnešė gėrimą.

Nusiėmiau kaukę. 4 valandas smagiai leidome laiką be kaukių. Kaip ir visi kiti svečiai, beje. Einant į tualetą, reikėjo užsidėti kaukę, nors visi kiti restorano lankytojai sėdėjo be kaukių, nes jie turėjo gėrimus ant stalų.

Antrą dieną galvoju ir niekaip nerandu logiško paaiškinimo šitam debiliškam nurodymui. Jaučiuosi kvailinama idiotų, o tai žemina mano orumą.

Aš sutinku saugotis, bet tai turi būti tikra, o ne kažkokia apsaugos parodija ir pasityčiojimas.

Jau laukiu, kada gausime nurodymą keliais ropoti. O ką, ne mažiau logikos būtų, nei “apsauginės” kaukės vos kelioms minutėms..

Jau laukiu, kada gausime nurodymą keliais ropoti. O ką, ne mažiau logikos būtų, nei “apsauginės” kaukės vos kelioms minutėms..."

Dainos įrašas sulaukė daug įvairių komentarų. 

"Beje, iki GYM’o registratūros ir aplink ją kaukę dėvėti privaloma. Bet kirtus vartelius į rūbines, o iš ten - į sales, nebereikia, einant į tualetą, kaukių irgi nereikia, tas pats srautas žmonių įeina ir išeina, bet bendroj salėj, matyt, didžiausias pavojus" - stebisi Rita.

Diana siūlo: "Lai sveikatos ministras Veryga paaiškina, kaip čia taip yra, Latvijoje niekas nedėvi kaukių ir sergamumas mažas, ten žmonės irgi migruoja į kitas šalis?"

Inga: "Vakar mums analogiška situacija Meridiano restorane (lauke) buvo. Nežinau, bet tokia parodija susipynusi su logikos trūkumu... Sėdėjom su kaukėmis, o aplink visur žmonės be kaukių, tik atnešus gėrimus barmenas išdidžiai, su sarkazmu primena, kad galime jau nusiimti. Kai patiekalai pasiekia stalą, kažkur susirgti rizika pradingsta?! Manau, kad bent jau lauko kavinėse to tikrai neturėtų būti". 

Inga: "Perspaudžia Veryga. Pašikniukas jis tikras. Aaaaa kaip nervuoja!!! Mes avinų tauta?? Nei iki kada alkoholio pirkt negalim nuspręsti, nei kada kaukes dėvėti, nei pas gydytojus patekt laiku negalim? Atims dar ir žodžio laisvę ir - beveik Baltarusija..."

Ieva: "Vaikas labai buvo pasiilgęes padūkti vaikų zaidimų kambary. Atvedam. Kiek metų? Šeši. Turės būti su kauke, nuo šėšerių metų jau reikia. Bet pavyzdžiui, jei tau 5, ir 6 gimtadienis tarkim ryt - kaukes nereikia. Turbut virusas iškart su 6 metų amžium atsiranda. Kažkaip... nelabai įsivaizduoju vaikus dūkstančius apdangstytais veidais. Atrodo, valdžia savo bukais sprendimais žiūri, kur žmonių kantrybes ribos..."

Viktorija: "Pritariu - tai žemina mūsų orumą. Tai, kas dabar vyksta, yra taip siaubinga. Ir tai net ne viruso kaltė, o kelių žmonių paranojos ir nekompetencijos pasekmės, kurie, būdami valdžioje, pasėjo šitą baimės sėklą visuomenės galvose. Vyksta toks nužmogėjimas ir tokiu siaubingu pagreičiu, kad net sunku suvokti. Gerai, kad dar yra sveiko proto žmonių, kurie kažkokiu būdu laikosi logikos ir atsveria visą šitą sociopatinį paranoidinį iškrypimą, formuojantį naujas, liguistas paradigmas. Būkime stiprūs prote".

 

Siandien palangoj pirkau vaflius vaikam. Stovi visi aplink be kaukiu, as taip pat. Paprasau vaflio, sako uzsidekit kauke, kitaip neaptarnausiu. Uzsidejau, pakartojau, kad noriu vafliu, pasiemiau vaflius ir vel nusiemiau
 Kam? O kol aplink visi stovi, tai neuzkrecia, uzaikrest galima matyt tik uzsakant vaflius :D
Inga
Mano manymu kaukes turetu buti rekomenduojamos , o ne per prievarta zmogui uzdedamos  . Kiekvieno zmogaus yra teise rinktis . Tik gaila kad visi paklūsta tiems nenormaliems istatymams, . Zmogaus orumo zeminimas.
Anastasija
Sutinku
Sidebar placeholder