Vieną iš šventinių dienų pils kaip iš kibiro

Vieną iš šventinių dienų pils kaip iš kibiro

„Šaltis neateina“, – apibendrino sinoptikė Izolda Marcinonienė. Ji taip pat papasakojo, kokios laukia Kūčios ir Kalėdos. Deja, laukianties baltų, sniegingų švenčių – tikrai prastos žinios. Veikiau jau priešingai, nes sulauksime lietaus, kuris kai kur bus net labai stiprus.  

Anot sinoptikės, gruodis buvo labai apniuręs ir gana nežiemiškas, tačiau istorijoje būta įvairių rekordų – tiek šalčio, tiek šilumos.

Pagal dabartinius duomenis pirmadienį, per šv. Kūčias bei Kalėdas orai bus panašūs į šio sekmadienio.

Dangus daugiausia bus debesuotas, vienomis dienomis daugiau, kitomis – mažiau, palis. Temperatūra naktimis svyruos apie 1-5, dienomis apie 3-6 laipsnius šilumos. Vėjas išliks nestiprus.

„Galime pasidžiaugti tik tuo, kad Kūčių vakaras tikrai bus labai šiltas, nors ir lietingas“, – apgailestavo I.Marcinonienė.

„Pirmoji Kalėdų diena turėtų būti visai nebloga, lietaus bus mažiau, bet turbūt debesuota, debesų marška bus prislėgusi orą.

Šils iki 7 laipsnių šilumos. Antroje savaitės pusėje jau pabandys įsiskverbti šaltukas, nes visas sūkurys atkeliauja Estijos link, pasisuka į mus šaltesne puse.

Naktimis sulauksime šlapdirbos, dieną sulauksime mišraus lietaus, tačiau negali pasakyti, kad toks oras būdingas žiemai, labiau lapkričio pabaigai.

Jokių šalčio plūstelėjimų nebus, bet vėjai atsisuks iš šiaurės pusės“, – DELFI laidoje sakė sinoptikė.

Sidebar placeholder