Žemės paviršių balins šalnos, tačiau lapkritis nustebins
Žemės paviršių balins šalnos, tačiau lapkritis nustebins

Ketvirtadienį dangus bus apniukęs ir nekels nuotaikos. Tankūs debesys užklos visą mūsų šalies padangę. Po pietų vakariniuose rajonuose kai kur trumpam gali pasirodyti saulė.

Lietus apsilankys visur. Lis įkyriai, intensyviau Rytų ir Pietų Lietuvoje. Pūs apysmarkis pietinių krypčių vėjas.

Po pietų aukščiausiai temperatūra pakils iki 8–13 laipsnių.

Penktadienio naktį pragiedrulių šiek tiek daugės, tačiau išliks debesuota.

Vietomis, daugiausia vakarinėje šalies dalyje, palis, vyraus nedidelis lietus. Kai kur, tikėtina, trumpam susiformuos rūkas. Vėjas įgaus pietvakarių kryptį ir truputį aprims.

Padaugėjus properšų danguje temperatūra jau nesieks 10 laipsnių kaip pastarosiomis naktimis. Šią naktį termometrai rodys nuo 4 iki 9 laipsnių šilumos.

Penktadienio dieną vėl bus niūru ir darganota. Daugelyje rajonų numatomas nedidelis lietus. Pūs vėsus, apysmarkis vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Nors jis vis labiau suksis iš šiaurės, išsilaikys panaši šiluma kaip ir ketvirtadienį – oras šils iki tų pačių 8–13 laipsnių. Didžiausia šiluma galės džiaugtis Klaipėdos, Tauragės apylinkių gyventojai, mažiausiai šilumos šią dieną gaus Vilniaus ir Utenos apskritys.

Šeštadienio naktį lietaus ir vėl neišvengsime. Lis daug kur ir įkyriai. Vėjas rims, nors bus nestiprus, tačiau žvarbokas, nes pūs iš šiaurės.

Paryčiais temperatūra pasiskirstys nuo 2 iki 7 laipsnių šilumos.

Vietomis tiek ore, tiek dirvos paviršiuje numatomos šalnos iki 3 laipsnių šalčio.

Šeštadienio dieną trumpalaikis palynojimas prognozuojamas vietomis. Vėjas išliks toks pat kaip ir naktį. Įdienojus temperatūra svyruos tarp 8 ir 12 laipsnių.

Lapkritis nustebins

Europos vidutinės trukmės orų prognozių centro duomenimis, artėjantis paskutinis rudens mėnuo turėtų būti iki 1,5 laipsnio šiltesnis už vidurkį, kurio reikšmė yra 1,9 laipsnio šilumos.

Kritulių, pagal dabartinius duomenis, prognozuojama apie 10 proc. daugiau nei klimato norma, kuri siekia 58 mm.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder