Politiniu pederastu išvadintas Petras Gražulis kreipsis į teismą
Politiniu pederastu išvadintas Petras Gražulis kreipsis į teismą

Ketvirtadienį mitingo prie Seimo metu humoristas, visuomenės veikėjas Algis Ramanauskas-Greitai parlamentarą „tvarkietį“ Petrą Gražulį pavadino politiniu pederastu. Politikas tikina, jog duos atkirtį ir kreipsis į teismą dėl šmeižto.

„Jaunime, eik balsuoti į rinkimus pats, kad niekada į Seimą nepatektų tokie politiniai pederastai kaip ponas Gražulis“, – nuo scenos į mitingą susirinkusiems žmonėms kalbėjo A. Ramanauskas-Greitai.

Alfa.lt kalbintas P. Gražulis neslėpė girdėjęs šį pareiškimą. Dėl jo politikas žada kreiptis į teismą.

„Aš bandysiu reaguoti ir kreipsiuos į teismą dėl šmeižto“, – sakė P. Gražulis.

Tiesa, „tvarkiečio“ įsitikinimu, teismai yra valdomi konservatorių ir prezidentės Dalios Grybauskaitės, taigi pergalės jis nesitiki.

„Būtų stebuklas, jeigu būtų už šmeižtą nuteistas A. Ramanauskas, bet vis tiek aš šituo kreipimusi į teismą parodysiu, jei pralošiu visus teismus, kokie mūsų Lietuvoje teismai – kad jie yra valdomi“, – kalbėjo P. Gražulis.

„Tvarkietis“, paklaustas, kodėl, jo manymu, buvo pavadintas politiniu pederastu, pažymėjo manantis, kad A. Ramanauskas-Greitai kalbėjo visos konservatorių partijos vardu.

„Dažnai prisimenu monsinjoro Alfonso Svarinsko, kuris mane ruošė pirmajai komunijai, žodžius: „jeigu KGB manęs nepersekiotų, pagalvočiau, ką aš blogai darau, o jei pradėtų girti, siūlyti kažkokias pareigas, tikrai turėčiau labai susimąstyti“. Jeigu konservatoriai mane puola, tai einu teisingu keliu. Jeigu tokie kaip Ramanauskas ir toliau drąsiai man sakys, tai čia tik patvirtinimas, kad mano politinė pozicija yra aiški, tvirta ir teisinga“, – komentavo politikas.

A. Ramanauskas-Greitai, Alfa.lt paklaustas, kaip vertina tokią P. Gražulio reakciją, nedaugžodžiavo.

„P. Gražulis yra politinė boba. Nieko keisto, kad kreipiasi į teismą“, – teigė jis.

A. Ramanauskas-Greitai patvirtino esantis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys, tačiau kalbėdamas apie P. Gražulį jis savo mintis dėstė ne partijos vardu.

„Šitoje vietoje būtina pažymėti. Taip, aš esu Tėvynės sąjungos narys, bet aš kalbėjau griežtai nuo savęs, savo vardu“, – akcentavo pašnekovas.

Sidebar placeholder