Prabangos ir elegancijos šokis.

Savaitės pradžioje rašėme apie įspūdingą pokylį, surengtą Palangos Tiškevičių rūmuose firmos "Du broliai" penkiolikos metų veiklos jubiliejui paminėti.
Į šventę susirinko beveik penki šimtai žymiausių šalies ponų. Ypač akį traukė moterų apranga. Beje, dauguma jų vilkėjo sukniomis, pirktomis parduotuvėje "Du broliai" - joje prekiaujama garsių firmų "Escada" bei "Gianfranco Ferre" produkcija.
Turbūt dauguma mūsų mena tuos laikus, kai lietuvaičiai įdėmiai studijuodavo užsienietiškus žurnalus, kuriuose būdavo aprašomi turtingųjų pokyliai, žavėdavosi įspūdingomis nuotraukomis, kuriose šypsodavosi puošniai apsirengę ponai. Šiandien mums jau nebereikia vartyti šių žurnalų. Aukštuomenės pokyliuose galima iš arti išvysti nuostabiomis suknelėmis vilkinčias ponias, pasidabinusias briliantais ir deimantais.
Smagu, kai žmonės gražiai atrodo... Tačiau turbūt nesuklysiu sakydama, jog vis dėlto gražiausia, kai žmoguje dera ir puiki išvaizda, ir turtinga siela.
"Dviejų brolių" pokylyje dalyvavo viena pora, kuriai nebūtina dabintis prabangiais apdarais - jų eiseną, laikyseną pastebėsi iš tolo, juos žino ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių. Pramoginių šokių kolektyvo "Žuvėdra" vadovai Skaistutė ir Romualdas Idzelevičiai, pakalbinti "Vakarų ekspreso", nuoširdžiai džiaugėsi surengtu pokyliu. "Tikrai nuostabus renginys, - sakė ponia Skaistutė. - Tiek daug gražių ponių. Man tenka dažnai dalyvauti užsienyje rengiamuose priėmimuose po konkursų, todėl negaliu sau leisti aplaidžiai žiūrėti į savo aprangą. Tačiau po brangias parduotuves nevaikštau. Stengiuosi surasti tokį apdarą, kuris kartu būtų ir elegantiškas, ir man tiktų, ir kaina būtų prieinama."
Į pokylį atvykęs padangių virtuozas Jurgis Kairys su žmona Birute stebino vidine ramybe. Visą vakarą šių žmonių veiduose spindėjo nuoširdi šypsena.
Smagiai nusiteikusi buvo ir premjero Algirdo Brazausko dukra Audronė Usonienė. Ji vilkėjo natūralaus audinio baltą kostiumėlį, pečius buvo apsigobusi ilgu dangiškos spalvos šaliu. Paklausta, kodėl šiam pokyliui neįsigijo puošnios suknios, kaip dauguma ponių, Audronė atsakė: "Jeigu būčiau tokio sudėjimo, kaip dauguma jų, gal ir vilkėčiau. Tačiau dėl to nesijaudinu, yra kaip yra. Džiaugiuosi galėdama pabūti su draugais, pasidžiaugti nuostabiu Palangos oru."
Dizainerė Ramunė Piekautaitė pokyliui pasipuošė savo pačios siūdinta apranga. Beje, ne vien drabužiais: ji avėjo ir savo pačios gamybos bateliais. "Gianfranco Ferre" gaminiais, kuriais prekiauja firma "Du broliai", jau senokai žaviuosi. Tai iš tiesų tobula, gražu ir nepakartojama", - sakė Ramunė.
Viena įspūdingiausių vakaro ponių buvo verslo magnato Bronislovo Lubio žmona Lydija. Ji vilkėjo suknią, pirktą "Dviejuose broliuose". Ponia Lydija sakė, jog gerbdama šventės organizatorius, išsirinko apdarą iš jų parduotuvės. Kiek kainuoja toks grožis? "Suknelė kainavo tikrai nemažai, nes tai yra aukštos kokybės ir žinomos firmos gaminys. Man labai patinka šios parduotuvės siūlomos prekės. Žinau, jog "Dviejuose broliuose" išsirinkusi drabužius, niekada nesisielosiu. O kiek kainuoja ši mano suknelė, negaliu garsiai sakyti. Bijau, jog mano mylimas vyras, išgirdęs kainą, negautų infarkto", - pajuokavo ponia Lydija.
Firmos "Escada" suknele vilkėjo ir iš Vilniaus atvykusi Grožio terapijos ir kosmetologijos centro generalinė direktorė Sabina Repčenkienė. Anot ponios Sabinos, ji labai džiaugiasi galėdama dalyvauti nuostabiame pokylyje. "Dievinu Palangą, ji tarsi mūsų antrieji namai. Juk mes dauguma čia esame užaugę, praleidę nuostabiausias vasaros atostogas. Ar skiriasi pajūrio ir sostinės rengiami pokyliai? Žinoma. Man čia daug smagiau. Visi ramūs, atsipalaidavę. Jeigu tau, žinoma, neduok Dieve, nuspaudė nauji bateliai, gali ramiai juos nusiauti ir vaikščioti basomis. Juk čia kurortas ir niekas kreivai į tave nežiūrės. O "Dviejų brolių" savininkams Lilijai ir Vaidotui Jankauskams linkiu ko geriausios kloties ir toliau taip sėkmingai darbuotis."
Jau rašėme, kad pokylyje brnagiausia suknele, kainavusia 47 tūkstančius litų, vilkėjo viešnia iš Šalčininkų Jelena Černiankova. Moteris sakė, jog dažnai tenka dalyvauti elitiniuose renginiuose. Mažai kalbanti ponia Jelena neatviravo, kiek kartų dar ketina dabintis šia puošnia suknele.
Uostamiesčio UAB "Karpis" prezidentas Raimondas Karpavičius su žmona Audrone taip pat traukė susirinkusiųjų dėmesį. Ponia Audronė sakė, jog dažnai lankosi parduotuvėje "Du broliai". Ją žavi drabužių kokybė bei asortimentas. "Džiugu, jog šalyje yra daug gabių dizainerių, kurie tikrai dirba su išmone ir kasmet tobulėja. Tačiau manau ir jie man pritars, jog garsios pasaulio drabužių firmos, dizaineriai stebina savo išskirtinumu", - sakė ponia Audronė. Ponas Raimondas Karpavičius sakė, jog firmos "Du broliai" savininkai per penkiolika metų sugebėjo išsaugoti vieną pagrindinių žmogaus bruožų - padorumą.
Klaipėdiečio verslininko Rimando Stonio dukrą Aušrą Stonytę į pokylį atlydėjo draugas Stefanijo iš Italijos. Aušra tarptautinio verslo mokėsi Italijoje. "Norėdama išbandyti savarankiško gyvenimo malonumus, palikau tėvų namus ir išvažiavau į Havajus. Tačiau po kiek laiko vis dėlto nusprendžiau rinktis kitą šalį, esančią arčiau Lietuvos. Baigusi mokslus užsienyje galiu drąsiai teigti, jog Lietuvoje studentai yra žymiai geriau paruošiami. Ar liksiu gyventi Italijoje? Tikrai ne. Grįšiu į savo gimtinę ir įgytas žinias bandysiu čia pritaikyti. Kaip jaučiuosi pokylyje? Gerai, tačiau, mano nuomone, čia yra nemažai žmonių, kurie atvyko tik pažiūrėti į kitus ir save parodyti. Tačiau nežiūrint į tai, smagu, jog dar yra tokių žmonių, kaip ponai Jankauskai, sugebančių organizuoti aukšto lygio renginius."
Vakaro metu parduotuvės "Du broliai" kolekcijas demonstravo ir gražios manekenės. Firmos "Escada" suknute vilkėjo ir "Mis Klaipėda 2002" Vaida Grikšaitė. Jos suknelė, siūta iš brangių karoliukų, svėrė net 10 kilogramų.
Vieni paskutiniųjų į pokylį atvyko Klaipėdos klubo "DaDa" atstovai. Martynas Tyla šiai progai ypač pasipuošė - elitinei publikai jis prisistatė vilkėdamas žydrą sportinį kostiumą "Adidas" bei tos pačios spalvos sportinius batelius. Anot Martyno, jis taip norėjo išsiskirti iš prabangiai pasipuošusios elitinės publikos.

Sidebar placeholder