VTEK nerado pažeidimų Virginijos Baltraitienės ir Jono Miliaus elgesyje
VTEK nerado pažeidimų Virginijos Baltraitienės ir Jono Miliaus elgesyje

Šiuo metu laikinai einanti pareigas žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Jonas Milius, dalyvaudami vakarienėje su medžiokle, nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Nepaisant to, VTEK nuomone, apie liepos pabaigoje vykusį neformalų renginį, kuriame dalyvavo Latvijos žemės ūkio ministras ir verslininkai, visuomenė buvo netinkamai informuota, o ministerija neatidžiai rinkosi, kas dalyvaus vakarienėje.

"Taip pat VTEK pateikė rekomendaciją ministrei V. Baltraitienei, siūlydama ateityje vengti bet kokios interesų konflikto regimybės ir elgtis taip, kad visuomenei nė nekiltų abejonių dėl viešųjų interesų viršenybės užtikrinimo", - skelbia VTEK.

Komisija nenustatė faktų, kad V. Baltraitienė ar J. Milius per vakarienę būtų kaip nors siekę asmeninės naudos sau ar artimiems asmenims, taip pat nerasta duomenų, rodančių minėtų asmenų suinteresuotumą, susijusį su verslininkais.

Sidebar placeholder