Į Nidos festivalį atkeliauja klaipėdietiški „Dancer“
Į Nidos festivalį atkeliauja klaipėdietiški „Dancer“

Su Klaipėdoje gaminamais lengviausiais ir ekologiškiausiais elektriniais autobusais „Dancer“ pirmadienį galės susipažinti nidiškiai ir Neringos svečiai. Tarptautinio tarpdisciplininio festivalio „N žemė“ lankytojai taip pat kviečiami į vėjo energija varomą ekskursiją po Nidą.

Pirmadienio vakarą kurorto vasarotojai ir festivalio žiūrovai „Dancer“ autobusą galės pamatyti ir įvertinti aikštėje prie Neringos savivaldybės. Paskui vyks speciali ekskursija, kurios garsinis fonas bus ne variklio burzgimas, o Nidos vėjas ir paukščių klegesys. Tai įmanoma tik važiuojant elektriniu autobusu, sakoma pranešime.

„Ypatingai džiaugiamės, kad į festivalį „N žemė“ keliauti galime klaipėdiečių gamintu ir vėjo energija varomu kūriniu – šokėju. Kol kas ši ekologiška kelionė labiau simbolinė, mes visi labai norėtume, kad Neringai draugiškas transportas taptų natūralia kasdienybe“, – sako festivalio organizatorė ir VšĮ „Šeiko šokio teatras“ vadovė Agnija Šeiko.

„N žemė“ yra liepos 4-10 dienomis Nidoje vykstantis tarptautinis tarpdisciplininis muzikos festivalis. Jis jungia įvairias meno formas – muziką, judesį, kiną, fotografiją bei performansą. Šiemet „N žemė“ kviečia ieškoti ryšio tarp žmogaus, miesto, istorijos ir meno.

„Dancer“ yra Klaipėdoje sukurtas ir gaminamas elektrinis autobusas. Jis ekologiškiausias pasaulyje, nes išsiskiria mažiausiu svoriu, todėl naudoja mažiau energijos. Autobuso kėbulas yra pagamintas iš perdirbtų PET butelių, jis yra varomas vėjo jėgainių pagaminta elektros energija.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder