Gargždai nuo kitos žiemos kelius prižiūrės kitaip
Gargždai nuo kitos žiemos kelius prižiūrės kitaip

Klaipėdos rajono savivaldybė yra paskelbusi konkursą centralizuotai kelių priežiūrai žiemos metu. Konkurso pabaiga - gruodžio 21 d. Paslauga perkama jau kitam žiemos sezonui. O kol kas gargždiškiai dalinasi įspūdžiais, kaip po pirmųjų šalnų slidinėja miesto sankryžose, nors Savivaldybė skundų negauna.

Beveik 16 000 narių jungiančioje "Facebook" grupėje "Gargždai United" žmonės jau antradienį dalinosi asmeniniais įspūdžiais iš slidžių miesto gatvių. Vieni rašė, kaip slidinėjo sankryžose ne tik ryte veždami vaikus į darželius, bet ir per pietus, kiti matė net dėl slidaus kelio įvykusias avarijas. Buvo pastebėjusių, kad keliai jau 7 valandą ryte buvo barstomi. Treti visiškai nematė problemos - nes nėra blogo kelio, o yra tik blogos padangos ir netinkamas vairavimas. Patys kelininkai dalinosi vaizdais iš savo darbo rodydami, kad tikrai "nedirba iš namų".

Skundų negavo

"Gyventojų nusiskundimų, klausimų dėl slidžių kelių nesulaukėme", - "Vakarų ekspresui" sakė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus patarėja Ernesta Badalova. Anot jos, kelius prižiūri seniūnijos, kurios turi sutartis su rangovais ir esant poreikiui nuvalo kelius, pabarsto smėlio ir druskos mišiniu, aprūpina smėliu šalikelėse esančias smėlio dėžes.

"Kviečiame vairuotojus visuomet įvertinti esamą kelio būklę, pasirinkti saugų greitį", - rekomendavo E. Badalova. Anot jos, nuo kitų metų rajone planuojami pokyčiai prižiūrint kelius žiemos sezono metu. Dėl to ir vykdomas naujas centralizuotas viešasis pirkimas Savivaldybės kelių priežiūrai.

"Planuojama, kad taip bus lengviau valdyti finansinius išteklius, užtikrinti sutarties sąlygų vykdymą", - sako E. Badalova. Pasak jos, šią žiema tvarka nesikeis ir už kelių priežiūrą bus atsakingos seniūnijos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder