Gintaro įlankoje liepsnojo nendrinės skulptūros

Gintaro įlankoje liepsnojo nendrinės skulptūros

Juodkrantėje, Gintaro įlankoje, sudegintos keturios ją visą vasarą puošusios Lie¬tu¬vos ir Latvijos menininkų sukurtos nendrinės skulptūros – jos trumpam tapo liepsnojančiais meno kūriniais. Taip, švenčiant rudens lygiadienį ir Baltų vienybės dieną, buvo pagerbtos saulės palydos ir protėvių atminimas.

"Per daugiau nei dešimtį metų, šis nendrinių skulptūrų virsmas skulptūriniais laužais, jau įsitvirtino bei tapo tradicija ir vietos kultūros dalimi, reprezentuojančia menininkų bei vietinių gyventojų darnų santykį su juos supančia aplinka. Kasmet "gimstančios" naujos nendrinės skulptūros bei kulminacinis renginys pritraukia vis daugiau svečių.

Šiais metais tarptautiniame kūrybinėje stovykloje kūrė menininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Neįkainojamos patirties šiame projekte turintis latvis Zigmunds Vilnis, menininkai iš Vilniaus – architektas Mantas Maziliauskas, Povilas Šorys kartu su Milda Repečkaite ir menininkė iš Kauno – Valda Verikaitė“, - rašoma Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos puslapyje.

Liepsnojanti nendrinių skulptūrų ekspozicija Gintaro įlankoje

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder