Klaipėdos studentams - nuotaikingas jaunimo organizacijų pristatymas
Klaipėdos studentams - nuotaikingas jaunimo organizacijų pristatymas

Siekdama populiarinti nevyriausybinę veiklą, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija ,,Apskritasis stalas” (KLAS) aktyviausiems jauniesiems klaipėdiečiams pasiūlė sudalyvauti projekte “Jaunimo kinas”, kurio metu jiems buvo suteikta proga sukurti trumpametražius filmukus apie jaunimo organizacijas.

Projekto rezultatai buvo pristatyti jau šį pirmadienį, gruodžio 10 dieną, viename iš Klaipėdos universiteto studentų bendrabučių. Visus čia susirinkusius žiūrovus savo atliktomis dainomis apšildė Roberta Bagdžiūtė, po kurios pasirodymo sekė trumpo metražo filmukų apie Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybę, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo Klaipėdos skyrių, Jaunųjų konservatorių lygos Klaipėdos filialą ir viešąją įstaigą "Būties jaukuma" peržiūra, padėjusi susipažinti su Klaipėdos jaunimo organizacijomis ir tikėtina, jog įkvėpusi studentus veikti mūsų miesto labui.

Po pažinties su keturiomis Klaipėdos jaunimo organizacijomis, žiūrovų veiduose šypsenas įžiebė humoro jausmo nestokojęs Vytautas Kairys, atlikęs ne tik visiems gerai žinomas, bet ir savo kūrybos dainas bei puikiai nuteikęs tolesnei, šį kartą jau festivalio ,,Maindfak‘‘ filmukų peržiūrai, kuriuos pristatė pats minėtojo festivalio atstovas. Peržiūros metu ne kartą aidėjęs žiūrovų juokas parodė, jog studentai liko patenkinti savo bendraamžių sukurtais darbais.

Asociacijos vykdomo projekto „Jaunimo kinas“ tikslas – populiarinti nevyriausybinę jaunimo veiklą, skatinti jaunuolių įsitraukimą į ją ir kartu didinti Klaipėdos jaunimo organizacijų aktyvumą.

Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Projekto filmukus numatoma patalpinti socialiniame tinkle youtube.com ir asociacijos svetainėje www.klas.lt

Sidebar placeholder