Nuo kovo 1-osios - naujas maršrutas
Nuo kovo 1-osios - naujas maršrutas

Nuo kovo 1-osios mažiausiai tris mėnesius du kartus per dieną, išskyrus sekmadieniais, Klaipėdos gatvėmis važinės naujas 9A maršrutas.

Jis atsirado VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" (KKT) susitarus su Vakarų laivų gamykla (VLG).

Pasak KKT direktoriaus Gintaro Neniškio, naujasis maršrutas atidaromas, nes VLG sutiko iš anksto nupirkti atitinkamą kiekį bilietų. Klaipėdos autobusų parko autobusas maršrutu senasis turgus - Sausio 15-osios g. - Minijos g. - VLG važiuos vieną kartą ryte (5.34 val.) ir vakare (18.28 val.). Nuo VLG atgal jis pajudės 6 val. ir 18.53 val.

Tai jau ne pirmas kartas, kai KKT susitaria su laivų statytojais dėl papildomų autobusų reisų, kuriais gali naudotis ir kiti miestiečiai. 2011-aisiais transportininkams susitarus su Vakarų Baltijos laivų statykla keletą mėnesių buvo vykdomi naktiniai 9-ojo autobuso reisai. Šiuo metu privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimo dėka dar funkcionuoja 21 maršrutas ("Akropolis" - "Ermitažas") ir 22 ("Akropolis" - LEZ).

Nuo kovo 1-osios atsižvelgiant į keleivių pageidavimus koreguojami 1, 6, 6E, 7, 8, 8E, 9, 11, 17, 21 maršrutų grafikai. Jie skelbiami interneto svetainėje www.klaipedatransport.lt ir informaciniuose stotelių cilindruose. O Klaipėdos rajono savivaldybei atlikus būtinus darbus atsiranda nauja 26 maršruto (Atgimimo aikštė - Radailiai - Šimkai) stotelė "Stonė" (tarp Lenkviečių ir Beržyno stotelių).

Raktažodžiai
Sidebar placeholder