Irkluotojas Mindaugas Griškonis dėl vietos ketvirtfinalyje kovos paguodos plaukime

Lietuvos irkluotojui Mindaugui Griškoniui nepavyko pelnyti tiesioginio kelialapio į Londono vasaros olimpinių žaidynių vyrų vienviečių valčių varžybų pusfinalį.

Dukart Europos čempionas 26-erių metų M. Griškonis antrajame atrankos plaukime šeštadienį finišavo ketvirtas. Jis 2000 m nuotolį įveikė per 6 min. 46,56 sek. Tris ketvirtadalius distancijos antrojoje vietoje buvęs lietuvis prieš finišą praleido į priekį varžovus iš Argentinos (6 min. 46,03 sek.) ir Danijos (6.46,32).

Pirmas finišavo nuo pat pirmųjų metrų į priekį išsiveržęs vokietis Marcelis Hackeris (6.43,80).

Tiesiogiai į ketvirtfinalį pateko 1-3 vietas atrankos plaukime užėmę sportininkai. Visi likę dėl vietos ketvirtfinalyje kovos paguodos plaukime.

Šioje valčių klasėje varžosi 33 irkluotojai.