Paaiškėjo Lietuvos krepšininkų varžovai grupės varžybose olimpiadoje

Paaiškėjo Lietuvos krepšininkų varžovai grupės varžybose olimpiadoje

Karakase buvo ištraukti burtai, kurie tris papildomus kelialapius iškovojusias rinktines išmėtė į dvi grupes. Kitos devynios Londone žaisiančios rinktinės į grupes jau buvo paskirstytos per burtų traukimą balandžio 30-ąją Rio de Žaneire, praneša lrytas.lt.

Lietuvos rinktinė pateko į A grupę kartu su JAV, Prancūzijos, Argentinos, Tuniso ir Nigerijos ekipomis.

B grupėje žais Ispanijos, Kinijos, Didžiosios Britanijos, Australijos, Brazilijos ir Rusijos krepšininkai.

Olimpiadą Lietuvos krepšininkai pradės liepos 29-ąją dvikova su Argentina. Liepos 31 d. lietuviai rungtyniaus su Nigerija, rugpjūčio 2 d. – su Prancūzija, rugpjūčio 4 d. – su JAV, rugpjūčio 6 d. – su Tuniso komanda.

"Olimpiadoje dalyvauja dvylika stipriausių pasaulio rinktinių, todėl apie silpnus priešininkus negali būti kalbos. Manau, mes patekome į pajėgesnę grupę, bet taip palankiau - tikrai išvengiame susitikimo su pagrindiniais favoritais amerikiečiais jau ketvirtfinalyje", - burtų rezultatus lrytas.lt komentavo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

"Mūsų užduotis – grupėje sužaisti kuo geriau ir laimėti aukštesnę vietą. Vėliau tokiame turnyre seka kritinis etapas – ketvirtfinalio rungtynės. Čia užtenka vieno mačo ir viskas gali būti baigta, todėl reikia ruoštis būtent tokiam mačui. Reikia susikoncentruoti ir stengtis laimėti kritines rungtynes“, - žiniasklaidos atstovams teigė K. Kemzūra.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder