Brangūs politikai, nusileiskit pagaliau ant žemės!

Brangūs politikai, nusileiskit pagaliau ant žemės!

Lietuvos valdžiažmogiai taip mėgsta pasirodyti esantys pasaulio bamba, nors jų amsėjimo iš Vilniaus nesigirdi jau įvažiavus į Grigiškes. Ką kalbėti apie užsienį. Bet vis tiek, jiems taip norisi pritapti „prie chebros", todėl skalambija pagal stipresniųjų komandą.

Štai dabar, pavyzdžiui, mūsų užsienio reikalų ministras Gabrielius (pavardės neminėsiu, nes kai kurie nenorės skaityti toliau) šiandien labai primena tuos pienburnius prie mokyklos, kurie su kepure nesiekia metro, bet už kampo traukia dūmą su dvyliktokais. Kasdien portalai paskelbia bent porą jo pasisakymų apie tai, kaip reikia išlaisvinti Navalną, pasodinti Putiną ir išardyti Rusiją.

Ar kvailas, kad nesupranta, jog apie tokį G.L. Putinas nė negirdėjo. Dar daugiau - Navalnui irgi visiškai dzin, ką Lietuvos užsienio reikalų ministras pasakė. Užtenka jau tos didybės manijos - nusileiskite pagaliau ant žemės, gimtosios savo Lietuvos, ir padarykit bent ką nors geresnio tų, kurie čia dar gyvena, labui.

O nusileidus galbūt pamatysime vieną mažytį mažulėlį dalykėlį...

Visi žinom, kad valdžia nestovi oro uostuose eilėse, eina per VIP'ines zonas be kontrolės ir pan. Ir net per pandemijas sugeba išskristi į užsienį. Tad oro uostuose, tikėtina, būna. Tai štai, leiskite paklausti: ar jie nepastebėjo tokio keisto dalyko: faktiškai visuose oro uostuose pandemijos metu koronaviruso tepinėliai imami vietoje.

Vienur valstybė atvykusius testuoja savo sąskaita, kitur reikia susimokėti - subtilybės. Bet galimybė pasitikrinti vietoje - yra.

Žinau, kad daug kas pernai nosies nebuvo iškišęs toliau už Baltijos sesių kontūrų, tačiau yra tų, kurie keliavo. Tą daro ir dabar. Nepulkite šaukti, kad dabar ne atostogų metas (o šiaip - kodėl ne atostogų, jeigu žmogus jas užsidirbo ir nori pabėgti nuo šitų draudimų beprotnamio?), kai kurie keliauja darbo tikslas, lankyti ar atsivežti artimųjų ir pan.

Tai štai - vadinamasis Tarptautinis mūsų oro uostas Vilniuje jau kelis mėnesius prašo valdžios, kad jame irgi galima būtų testuoti keleivius. Kaip visose normaliose valstybėse!

Nes keleiviams prieš skrydžius nereikėtų sukti galvos, kur laiku pasidaryti tuos prakeiktus testus! Atrodo, mažmožis - bet žmonėms būtų patogiau.

Ką valdžia? Nieko. O kam? Juk pačiai testai kabinetuose atliekami, o oro uostuose eilėse stovėti nereikia.

Kaskart, išgirdus mūsų valdžios pasisakymus globaliomis temomis, norisi paklausti: ko burną aušinat?

Geriau pasidomėkit, ar visi vilniečių vaikai jau turi vietas darželiuose, ar neiškirsti šimtamedžiai medžiai Kaune, gal Klaipėdoje dar žmonės kenčia nuo taršalų, o Panevėžyje liko neapšviestų gatvių. Nusileiskite iš aukštumų - žmonės jums padėkos.

Respublika.lt

Sidebar placeholder