Skambinkite mums
Suvedžiotosios Kai ponios Onutės anūkėlė iš mokyklos parėjo su dviem lapeliais, kuriuose pranešama, jog moksleiviams į cirko spektaklius bilietai parduodami su 50 proc. nuolaida, močiutė beregint suskato anūkėlę kviesti į cirką.
Bet kai atėjo, kasoje išgirdo, kad jokių nuolaidų nėra. "Vaikas jau nusiteikęs džiaugsmui, tad kaip galėjau nuvilti?" - tarsi savęs klausė moteris. Ką gi, pirko du bilietus po 17 Lt - sau ir anūkėlei. Onutei atrodo, kad taip žaisti vaikų jausmais tiesiog nepadoru. "O viskas atrodė tiesa, nes tuos reklaminius lapelius vaikams dalijo pati mokyklos vadovė",- dar pridūrė moteris.
Kostiumuoti ponai
Mogiliovo gatvėje gyvenanti ponia Sofija neatsistebi kostiumuotų ponų elgesio kultūra: "Po mano langais stovi namo konteineriai buitinėms šiukšlėms. Jie nuolat perpildyti, o šiukšles po aplinką išsklaido vėjas ir benamiai, kurie kasdien juose rausiasi. Bet ne tai mane labiausiai piktina. Jau ne vieną kartą mačiau prabangiomis mašinomis prie konteinerių sustojančius ponus, kurie išmeta atsivežtus šiukšlių maišelius. Argi jie neturi savo konteinerių? Matyt, kad neturi, nes tokie "biedni", kad neturi iš ko susimokėti už šiukšlių išvežimą. Kol tokie ponai važinės po miestą su šiukšlių maišeliais, mieste tvarkos tikrai nebus",- mano ponia Sofija. Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centre sužinojome, jog tie kostiumuoti ponai ir kiti klaipėdiečiai, vengiantys mokėti už atliekų išvežimą, piktnaudžiaus nebeilgai. Mat jau kitais metais ne tik uostamiestyje, bet ir visoje apskrityje turėtų būti įvesta vietinė rinkliava, kurią mokės visi gyvenamąjį plotą turintys piliečiai. Tuomet nebeliks prasmės mėtyti šiukšles į svetimus konteinerius, nes nori ar nenori teks susimokėti rinkliavą, kurios esmė - teršėjas privalo mokėti.
Dėlės
Aukštosios mokyklos filosofijos dėstytoją ponią Birutę prieš dvejus metus pakirto insultas. Po gydymo ligoninėje medikai su ja atsisveikino. "Namo grįžau su liekamaisiais reiškiniais, paralyžiuota. Gal tokia ir būčiau likusi, jei nebūčiau ieškojusi kitų pasveikimo galimybių. Ir šventai tikiu - man padėjo dėlių terapija. Užtat labai nepatiko viena televizijos laida, kurioje tiesiog sutryptas šis gydymo būdas. Aš norėčiau apginti šį gydymo metodą: išsigydžiusi dėlėmis, aš vėl visavertis žmogus, dirbantis savo mėgstamą darbą", - tikino ponia Birutė.
Kur pašokti?
Ponioms, kurios klausė, kur galima pašokti tiems, kuriems per 30, klaipėdiečiai tepranešė vienintelį adresą - restoranas "Piteris". Apie specialius vien tik šokių vakarėlius žinių nėra.
GRAŽINA
Rašyti komentarą