Ingrida ir 14 paršiukų

Ingrida ir 14 paršiukų

Dėmesio! Vilniaus mieste atidaryta ne karalienės Mortos, bet valstybinė Ingridos mokykla. Joje Ingrida Šimonytė mokys 13 personų būti ministrais. Išskyrus kandidatą į energetikos ministrus Dainiuką. Nes jis ministru jau pabuvo. Tiesa, ne tuo. Ūkio.

Bolševikai, norėdami kuo greičiau apsirūpinti partiniais kadrais, steigė „rabfakus". Per kelis mėnesius aprūpindavo batsiuvį inžinieriaus diplomu. Kad galėtų vadovauti metalurgijos gamyklai.

O ministrais Lietuvoje tampama vos ne per vieną naktį. Dabar Vidaus reikalų ministerijai (VRM) vadovauja viena žavi blondinė. Ją pakeis kita žavi blondinė. Nesvarbu, ar ankstesni ministrai dirbo gerai. Svarbu juos pakeisti savais. Pvz., nauju krašto apsaugos ministru.

Nors ankstesnis KAM vadovas nei savivaliavo, nei karą Amerikai skelbė. Nei vykdė kažkokią išskirtinę, konservatoriams netinkamą, krašto apsaugos politiką.

Ministrų kaitaliojimas tik dėl kaitaliojimo - tai galimybė leisti saviškiams gauti ir ministro, ir seimūno algą. O visuomenei iš to naudos jokios. Atvirkščiai. Valstybės pinigų tuščias taškymas. Naujokas, atėjęs į ministeriją, dar pusmetį pratinasi. Kai kurie pratinasi ir nepripranta visą kadenciją.

Be to, niekas nekeičia visų autobusų vien todėl, kad Autobusų parkui ėmė vadovauti naujas direktorius. Jei mašina tvarkinga, važiuoja, kam ją keisti. Bet Lietuvoje į kitų premjerų ministrus žiūrima kaip į užsislaptinusius diversantus. Požiūris bolševikiškas. Laimei, bent nesušaudo.

Bet ar nebūtų išmintingiau palikti I.Šimonytės vyriausybėje Vilių Šapoką. Jei per daug taškėsi finansais, tegul dabar pats juos taupo. Jei nesitaškė, tai koks pagrindas jį keisti? Politinis? Baikite juokus.

Pagrindas toks - atėjo nauji, guvūs, alkani paršeliai prie lovio. Pagailės I.Šimonytė postų - subyrės valdančiųjų koalicija. O taip būti valdžioje norisi...

Respublika.lt

Sidebar placeholder