Jurga Lago: "Ir pavojingiausia išsigimusiam pasauliui tampa... demokratija"
Jurga Lago: "Ir pavojingiausia išsigimusiam pasauliui tampa... demokratija"

Pamąstymai po FB posto FB, kur buvo daugybė puikių jūsų komentarų. Ir visi atsakymai.

1. Komentaras, padėjęs susigaudyti:

“Man svetima, kaip LGBT bendruomenės vardu "kai kas" kabinasi į valdžią. Esu gay... bet T. Raskevičiaus vaidmuo yra totaliai nepriimtinas... tuo labiau "gynimas", kai niekas "mūsų" berods ir nepuola (apsižvalgiau, nagi ne).

O smerkti kitus už kitokią (kuri yra TIK kita, bet ne agresyvi ar gyvybiškai pavojinga) nuomonę man esant "kitokiu" yra tiesiog neetiška (...).

Aršiausi LGBT ir demokratijos "lyderiai" nepajuto, kaip patys pavirto tuo prieš ką kovojo: didžiaisiais diskriminatoriais (...) Oponentas nėra priešas, kurį reikia sumenkinti ir užtildyti. Kita nuomonė - galimybė suvokti situaciją plačiau išvengiant savanaudiško šališkumo.”

2. Nidos Vasiliauskaitės komentaras:

“Aš irgi rašiau, buvau su LGBT dar tada, kai jokios garsenybės, nei vienas politikas ir bemaž nei vienas padoriu išsilavinusiu laikomas pilietis, padaręs/darantis karjerą, Lietuvoje nedrįso viešai nei cyptelėti ir kai už menkiausią įtarimą susilaukdavai socialinio ostrakizmo.

Dar daugiau - aš ESU iš LGBT ir niekada to neslėpiau. Bet nepadėsiu kurti kontrolės visuomenės ar ką nors pjudyti kažkieno užsakymu - not in my name.”

Ir man neaišku - kodėl aš pati, išdrįsusi palaikyti savo draugus ir dalyvavusi pirmąjame LT GayPride parade (paskrolinę mano FB rasite nuotrauką), kai dauguma raskevičių dar “lindėjo spintose”, šiandien turiu teisintis, jog esu netolerantiška?

Atsakymas yra va čia:

vakar bandžiau išsiaiškinti - kiek, kaip ir kam ES dalina pinigus. Ar jūs įsivaizduojate, ką pamačiau? Tokias sumas, kad mes iki tiek skaičiuoti nemokam:

Skirtas ir išdalinamas visokiems, atsiprašant, kioskams ir plyšiams. Milijardai mūsų mokesčių ir tuščios spausdinamos “eurobabkės”! Mūsų visų kasdien sumokami ir valstybių atidžiai išmušinėjami pinigai (čia - vienintelis mechanizmas, kuris idealiai veikia) upėmis srūva tūkstančiams organizacijų.

Ir nėra skaidrių ataskaitų, aiškių sumų, tikrų skaičių. ES žlugs - šis nevaldomas “eurobabkės”, “ekspertų”, ir nerinktų jos galvų pasileidimas bus to priežastis.

Žinom, kad istorijoje šitokie išsigimę dariniai niekada gerai nesibaigė.

Tik politikai skaldo žmones. Tik jie kuria dirbtines problemas, kad išlaikytų ir stiprintų valstybines šėryklas ir ten sujungtas korporacijas. Prisidengdami “policija, gaisrine, mokytojais ir medicina” jie jau seniai atkando visuomenėms rankas, kojas - liko tik galvos.

Nukandus jas - kris Vakarai. Visa mūsų protėvių darbu kurta civilizacija.

Va tam prikurta masė mus priešinančių organizacijų. Visokių nesąmonių ir teorijų. Tam pristeigta kalnai etatų. Tam valstybės išsigimsta į kontroliuojančius monstrus. Ir čia yra mūsų skaldymosi ir nedemokratijos šaknys.

“III Pasaulinis karas kils tarp valdiško sektoriaus ir juos išlaikančių”, - juokiasi ispanai.

Tai tiek. Neieškokim netikrų priešų, nes lengva mus valdyti suskaldžius. Mus suka aplink pirštą šampe ir krevetėmis apsiriję aukšti biurokratai bei politikai. Padugnės šiandien vadovauja ir atstovauja valstybėms (nes rinkimai irgi nebeveikia ir neveiks, bet čia kita tema).

Ir pavojingiausia išsigimusiam pasauliui tampa... demokratija.

Žmonės.

Gal iš čia ir diegiama absurdo teorija, jog “žemėje žmonių per daug?” Irgi kita tema.

P.S. Ar žinote, kad TVF galva, kovojanti su juodais pinigais, pati nemoka mokesčių? Taip, C. Legarde nemoka mokesčių. Tiesą sakant - kuris iš jų moka? Čia tikras banditijos simbolis.

https://www.theguardian.com/business/2012/may/29/christine-lagarde-pays…

https://www.theguardian.com/world/2016/dec/19/christine-lagarde-avoids-…

Šis tekstas yra autoriaus nuomonė ir redakcijos pozicijos neatspindi.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder