Jūros šventės metu lijo ne tik lietus, bet ir apdovanojimai

Jūros šventės metu lijo ne tik lietus, bet ir apdovanojimai

Nors ši jūros šventė, kaip reta, prasidėjo lietumi, tačiau lijo ne tik dangus, bet ir apdovanojimai jūros ir uosto veikloje nusipelniusiems žmonėms.

Sveikinu visus apdovanotuosius. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau Kapitono L. Stulpino medaliu buvo įvertintas Jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža už ilgametį ir nenuilstamą darbą siekiant Lietuvos jūrininkams geresnių darbo sąlygų, jų tinkamo vertinimo mūsų šalyje ir užsienyje, už kantrybę teikiant ir taisant nesuskaičiuojamą galybę teisės aktų šioje srityje.

Dar vienas apdovanotas žmogus L.Stulpino medaliu - Vidmantas Dambrauskas, dabartinis Birių krovinių terminalo direktorius, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas.

Retas kas žino, kad 2018 metais buvo baigtas jo vadovaujamo komplekso išvystymo projektas, po ko šis terminalas tapo didžiausiu tokio pobūdžio terminalu pasaulyje.

Neapsirikau - pasaulyje. Labai džiaugiuosi, kad Klaipėdos uosto direkcijos garbės ženklu ir Susisiekimo ministro garbės raštu buvo apdovanotas uosto kapitonas Adomas Alekna.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder