Kodėl G.Nausėda nenori gyventi su I.Šimonyte?

Kodėl G.Nausėda nenori gyventi su I.Šimonyte?

Prezidentas Gitanas Nausėda pagaliau apsisprendė - praėjus beveik pusantrų metų po inauguracijos pranešė nesikraustysiantis gyventi į Turniškes. Sutapimas - pranešimas išplatintas paaiškėjus, kad į Turniškes kraustysis Ingrida Šimonytė. Nepakeliama kaimynystė?

Vos prieš kelis mėnesius prezidentas ruošėsi kraustytis, net gėlytes rinkosi sodinti aplink namą, o kanceliarija buvo sąmatą remontui paruošusi - 359 tūkst. eurų. Aišku, už tiek paprastas lietuvaitis tris namus gali pastatyti, bet čia gi „aukštam ir gražiam" ruošiama sena, dar 1940 m. statyta, pirkia.

O ir ankstesnė namo šeimininkė per dešimtmetį, matyt, gerokai namą nudrožė, kad tiek pinigų remontui reikia... Bet dabar ne apie tai.

Taigi ruošėsi kraustytis Nausėdos į Turniškes, bet staiga apsigalvojo. Vos ministre pirmininke paskyrus Ingridą Šimonytę. Ji gi kraustytis į Turniškių premjero rezidenciją, kurioje, skirtingai nuo prezidento, niekas jau seniai negyveno, pasiruošusi. Ir su savim šuniuką - jorkšyriukę Perlą - pasiims.

Tad Nausėda mikliai čiupo užantin savo Meksikos beplaukį Grikį ir treptelėjo kojele - nesikraustysim. Bergždžiai klapčiukai sodinukus užsakinėjo, skaičiavo, planavo - prezidento ožiukai nenurimo.

Kodėl nenori Nausėda gyventi prie Šimonytės? O jūs patys pagalvokite. Jei save pozicionuotumėte kaip inteligentą, norėtumet metalą klausančios, kapines mėgstančios, Naujininkuose rusų kalbos išmokusios senmergės kaimynės?

Būna blogiau? Žinoma! Bet Nausėdai blogiau - tik Maldeikienė.

O dar Ingrida buvo jo politine oponente rinkimuose į prezidentus ir, būkim teisingi, premjerės pozicijoje atrodo tvirčiau nei Nausėda prezidentūroje.

O gal viskas daug paprasčiau - gal tiesiog tas namas nepatinka prezidentui? Nors kvadratūra kone identiška, namuko Turniškėse išvaizda pasenusi. Nėra stiklinių sienų... Bet juk jas galima pasistatyti, uždengiant tą seną namą, lygiai taip pat, kaip jau pasistatė Pavilnių regioniniame parke!

Aha, bet tada Ingrida puikiai žinos, ką veikia Nausėda stiklo pilyje! Užtenka, kad jau žino, ką jis veikia prezidentūroje.

P.S. Kalėdos - susitaikymo metas. Pabelskite į duris savo kaimynams, atneškite meduolių su pienu. Negalima? Uždrausta karantino metu? Ech. Tada bent jau nesipykite. Atsiminkite, kad geri kaimynai, o ne valdžia, Jums pirmi išties pagalbos ranką. Netgi per atstumą.

Gitano Nausėdos namas prie Pūčkorių atodangos Pavilnių regioniniame parke. Stasio Žumbio nuotr.

Prezidento rezidencija Turniškėse. Stasio Žumbio nuotr.

Respublika.lt

Sidebar placeholder