Naujametinė jumoreska: Nelabai nacionalinė idėja Lietuvai

Naujametinė jumoreska: Nelabai nacionalinė idėja Lietuvai

Jaunystėj visi turėjom pravardes pagal pavardes. (Arba - pagal išvaizdą, dėl ko teko nuolat kautis.) Kadangi išvaizdos buvau normalios - Lyčių iškrypimo anuomet dar netoleravo! - mokykloj buvau Ruslanas, Rustavelis, Rustaveika, o susipykus - „prakeiktas ruskis".

Institute prigijau kaip Rusas, o kai labai ko iš manęs reikėdavo - malonybinis Ruselis. Dažniausiai per matematikos kontrolinį pasigirsdavo: „Ruseli, duok nusirašyti!"

Na, konservatnikų komentaruose aš ir dabar rusas, nes jie nuo manęs nusirašyti nenori - labiau mėgsta nusirašinėti biudžetinius pinigus. Nieko nepadarysi - seime humanitarus teoretikus išstūmė praktikai finansistai.

Šiais šviesiais mažumų ir 72 lyčių siautėjimo laikais reikia slėpti asmeninius duomenis, kad rusai ir Pravieniškių bachūrai nesužinotų. Todėl bunkės šmunkės ir zvonkės, kurių feministinėse kelnaitėse knibždėte knibžda vyriškų hormonų, sugalvojo net pavardėse užmaskuoti šeimynines padėtis. Matyt, taip užsigulėjusi belyčių barakudų šaldytuve prekė paklausesnė ir galiojimo terminas geresnis.

Tai, sakau, reikėtų ir mums su žmona prisijungti prie progresyviosios pažangos. Būtų ji kokia Rusteikė ar Rustė - ir tautiška, ir žingsnis į lyties visišką paslėpimą tautos labui. Juk ir tarp vyrų yra lapių ar gervių, (nepyk, Peteri, čia iš kalbos išėjo). Ir iš pavardės nebeatskirsi, kas ten pas ką kelnėse. Beliktų pasislėpt veidus ir pirmyn į karštuosius taškus, kur visos vienišos būna pagaliau pastebėtos.

Ir iš viso, kažkaip senokai nieko papildomai po karantino neuždraudė ir vaisingų debiuto idėjų, išskyrus kalėjimą už blogą pakalbėjimą apie tai, kas tau sekse nepatinka, negirdėti. Juk sulietuvinus ir supanelinus ponias būtų tikrai Lietuvai geriau. Ropės žmona būtų Ropė, Vilko - Vilkė, o to Šeškaus - tai Šeškė. Jau nekalbant apie Avižinio Avižinę ar Geležinio Geležinę.

Arba štai, tarkim, koks Birutis. Jo žmona vardu Birutė pase būtų Birutė Birutė. O Braškio būtų Braškė, Varškys į priėmimus atvyktų su Varške už parankės. Neliktų nepastebėtas po operacijos ir Makštys su makštim be Makštės, ar koks Degutis su Degute išsivoliojusia „Snoro" aferoje.

Nėnius turėtų Nėnę, Bimba - Bimbę, o Gilys, aišku, Gilę, kaip ir Dulkys - Dulkę. Visų mylimas etiketo žinovas Lydeka etiketiškai vaikščiotų su Lydeke, Lopata - su Lopate, bet ją nuolat Google ištaisytų į Lopetą.

O toliau tai ir pagalvoti baisu.

Ką reikėtų daryt Dauniui, kaip pristatytų žmoną teatralas Blėdis ar koks Kulys? Kalėdų Seneliukas Sysas? Ir kuo pataptų visų lietuvių karštai mylima Šakalienė? O ką darytų mano geras feisbuko draugas Putys - tiesiog nežinau.

Tokia būtų mano nauja idėja Lietuvai. Jeigu kas ja nepasinaudos, bus nepanaudotas kaip... vis dar pasitaikantis tradicinis senų pažiūrų lietuvaitis. Dėl to aš nekaltas. Tolerancinė aplinka kalta, kurios taip lengvai nebenubausi. Todėl per Naujuosius siūlau nepamiršti pakelti taures už varlyčių teises, už laisvės ką nori daryti partiją, už jūsų ir ne mūsų laisvę! Už Lietuvą, vyrai ir nevyrai!

Respublika.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder