"Savaitės eksprese" - kaip atrodo vestuvės per karantiną
"Savaitės eksprese" - kaip atrodo vestuvės per karantiną

Nors civilinės metrikacijos skyriaus specialistai karantino metu nerekomenduoja tuoktis ir siūlo nukelti santuokos datą, ne viena klaipėdiečių pora nusprendė aukso žiedus sumainyti visam pasauliui istoriniu metu. Kaip atrodo vestuvių ceremonija, kai jaunavedžiai ryši apsaugos kaukes, o žiedus vienas kitam mauna ant guminėmis pirštinėmis apmautų rankų, skaitykite naujame "Savaitės ekspreso" numeryje.

Savaitraštyje rasite ir daugiau įdomių straipsnių karantino tema. Daugelis viltingai tikimės, kad, vos tik pasibaigs karantinas, gyvenimas kaipmat stos į savo vėžes. Žmonės vėl plūstelės į biurus, kavines, prekybos centrus, koncertus... Kad viskas nėra taip paprasta, byloja Kinijoje gyvenančios lietuvės pasakojimas. Nors karantinas Kinijoje atšauktas jau senokai, pasak moters, iki šiol dar jaučiama nemenka įtampa. Kaip Kinija atsigauna po karantino, skaitykite "Savaitės eksprese".

Tradicinėje klaipėdiečių apklausoje šį kartą klausiame, ar reikia atstatyti Klaipėdos pilies didįjį bokštą. Žinia, planuojama, kad 1,5 mln. eurų kainuosiantys bokšto atstatymo darbai turėtų prasidėti 2022-aisiais.

Rubrikoje "Klaipėdos miesto tarybos naujokai" iš arčiau susipažinsite su Kaziu Bagdonu. Be kita ko, sužinosite, kokius seniai pamirštus darbus politikui namie pavyko nuveikti karantino metu.

Sporto įdomybių puslapiuose sužinosite, kaip 30-ąjį gimtadienį atšventė paralimpietis Augustas Navickas. Taip pat pristatome naują rubriką "Sportuokite namuose ir išlikite pozityvūs". Sveikos gyvensenos specialistė ir puikiai žinoma įžymybių asmeninė trenerė Rasa Vilkienė patars, kaip namuose išlaikyti puikią fizinę formą. Savaitraštyje rasite visos savaitės sporto planą.

Išsiilgusius kelionių kviečiame pakeliauti nors vartant savaitraščio puslapius. Įspūdingos fotografo Pijaus Beizaro nuotraukos nukels jus į kvapais ir spalvomis turtingą Hurgados turgų.

Spalvų netrūksta ir priede "Kultūros uostas". Tekstilės dizainerė, rekonstruktorė Raminta Beržanskytė pasakoja savaitraščio skaitytojams, kada ir kaip pradėti išgauti natūralūs dažai, kaip jie naudoti ir kaip juos atkurti šiandienos sąlygomis.

"Savaitės eksprese" tradiciškai rasite ir naujus skaitytojų pamėgtų žurnalistės Gražinos Juodytės "Akvarelių", ir rašinių ciklo "Mažoji Lietuva" pasakojimus.

Kartu su savaitraščiu gausite ir specialų priedą "TV publika" su TV programa visai savaitei.

Naujojo "Savaitės ekspreso" ieškokite visose spaudos platinimo vietose.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder