Estijoje - rekordas ir medaliai
Estijoje - rekordas ir medaliai

Klaipėdos sunkiaatlečiai skina laurus ne tik Lietuvoje, bet ir už mūsų šalies ribų. Šįkart visų spalvų medaliai iškovoti Estijoje, Tartu mieste, vykusiame tarptautiniame Vladimiro Baškirovo atminimo turnyre.

Klaipėdos sporto centro "Viesulas" sunkiaatlečiai Oskaras Keraitis ir Vincentas Skirka tapo savo svorio grupių čempionais. V. Skirkai Estija įsimins ilgam, kadangi pavyko pagerinti svorio iki 73 kg Lietuvos stūmimo rungties rekordą - užfiksuotas 141 kg svoris. Rovimo veiksmu jis iškėlė 117 kg. Tai šio sportininko asmeninis rekordas.

"Panašios tarptautinės varžybos - itin naudingos. Džiugu, kad pavyko užfiksuoti Lietuvos rekordą. Tai - dvigubas džiaugsmas", - "Vakarų ekspresui" sakė V. Skirka.

Asmeninius rekordus užfiksavo ir daugiau klaipėdiečių.

Estijoje iš klaipėdiečių sidabro medaliais pasipuošė Karolis Andrijauskas ir Kornelijus Pamarnackas, ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Mindaugas Tauginas.

Su sportininkais į varžybas vyko Klaipėdos "Viesulo" sporto centro treneriai Vincas Šlevinskis ir Algimantas Trajanauskas.

REKORDININKAS. Vincentas Skirka svorio iki 73 kg grupės varžybose pasiekė Lietuvos stūmimo rungties rekordą - iškėlė 141 kg sveriančią štangą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder