Klaipėdos stalo tenisininkų pergalės
Klaipėdos stalo tenisininkų pergalės

Lietuvos aukščiausiojoje stalo teniso lygoje Klaipėdos miestui atstovavo net dvi ekipos - moterų "VSTA-Ošanas" komanda ir vyrų "VSTA- Gulbė". Dailiosios lyties atstovės tapo čempionėmis, o vyrai liko per plauką nuo medalių - ketvirti.

Mūsų miesto dailiosios lyties stalo tenisininkėms Auksei Gecevičiūtei, Violetai Reliūgei, Anželikai Petrauskienei ir Brilitai Jurevičiūtei šis sezonas buvo itin sėkmingas. Jos pateisino lygos favoričių vardą ir nuo pat sezono pradžios, neužleidusios lyderių pozicijos, užėmė pirmąją vietą.

Atkreipiame dėmesį, kad Klaipėdos miesto stalo teniso moterų komanda yra daugkartinė Lietuvos čempionė, o jos žaidėjos Klaipėdos miestą garsina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių varžybose.

Vyrų komandai - Laurynui Pakalniškiui, Egidijui Žižiūnui, Viliui Milvydui ir Tomui Kojeliui - sekėsi gana gerai: tik po įtemptų kovų bei permainingos situacijos turnyrinėje lentelėje Klaipėdos miesto stalo teniso vyrų komanda "VSTA-Gulbė" aukščiausiojoje lygoje liko per žingsnį nuo medalių - ketvirti.

"Jau spalio mėnesį prasidės 2020-2021 metų stalo teniso komandinių varžybų sezonas, kuriame Klaipėdos miesto komandos vėl sieks aukščiausių rezultatų. Keli komandiniai susitikimai bus žaidžiami ir namų salėje adresu: Taikos pr. 70 (Vakarų stalo teniso akademija). Čia klaipėdiečiai galės palaikyti savo miesto komandas ir patys pažaisti stalo tenisą", - "Vakarų ekspresui" sakė minėtų Klaipėdos stalo teniso komandų vadovas ir treneris, Lietuvos stalo teniso federacijos viceprezidentas Silverijus Puotkalis.

KETVIRTI. Mūsų miesto vyrukams iki medalių trūko labai nedaug.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder