KMT krepšinio fiesta: užtrukusi "Neptūno" naujoko kelionė ir svajonės
KMT krepšinio fiesta: užtrukusi "Neptūno" naujoko kelionė ir svajonės

"Į "Citadele" Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą vykstame kovingai nusiteikę. Ką padarysi, kad esame priskiriami prie autsaiderių, tačiau sieksime kovoti dėl pergalės. Kas mums uždraus svajoti? Vienerios rungtynės, kamuolys apvalus, tad kodėl gi nepabandžius?" - prieš išvyką į KMT turnyro finalo ketverto varžybas Panevėžyje kalbėjo "Neptūno" vyr. treneris Tomas Gaidamavičius.

Jo mintyse - pusfinalio akistata su Kauno "Žalgiriu". Ji vyks šeštadienį 16.30 val.

"Dirbame, ruošiamės šiai kovai. Nuotaikos darbinės, laukiame krepšinio šventės", - "Vakarų ekspresui" pabrėžė "Neptūno" treneris.

Amerikietis tikriausiai nežais

T. Gaidamavičius apgailestavo, kad aikštėje savaitgalį tikriausiai dar neišvysime amerikiečio Darrino Dorsey.

"Dėl COVID-19 testavimų užtruko jo atvykimas į Lietuvą. Juk dar reikia jam šiek tiek adaptuotis, tad tik savaitgalį atvykus į Lietuvą ir iškart jį mesti į aikštę būtų gana rizikinga", - sakė T. Gaidamavičius.

Jam nerimo kelia tai, kad "Neptūno" komandos kapitonas Martynas Mažeika vis dar jaučia nugaros skausmus.

"Ketvirtadienį ryte jis sportavo ir sakė, kad jaučia skausmus. Matysime, kokia situacija bus šeštadienį. Žinant Martyno charakterį ir kovingumą, jis pats gali veržtis į aikštę. Neforsuosime, nenorime dar labiau pakenkti, tad turbūt leisime spręsti pačiam Martynui", - kalbėjo T. Gaidamavičius.

M. Mažeika, kalbėdamas su LKL.lt komanda, pabrėžė, kad su nekantrumu laukia artėjančio savaitgalio.

"Tai tikrai labai aukšto lygio turnyras, kuriame kiekvienas nori dalyvauti. Kai patenki į finalo ketvertą, tikrai jauti didelį džiaugsmą. Manau, kad kiekvienas Lietuvoje rungtyniaujantis krepšininkas nori pabūti šio turnyro finale", - tvirtino M. Mažeika.

Bando užliūliuoti?

Akivaizdus turnyro favoritas yra įvardijamas "Žalgiris". Vis dėlto favoritų etiketės "Žalgirio" kapitonas Paulius Jankūnas nepriima ir sako, kad jo komanda į kalbas stengiasi nekreipti dėmesio.

"Nesutikčiau su šita nuomone. Tokios kalbos skirtos psichologiniams žaidimams ir mūsų užliūliavimui. Mes puikiai žinome, ką turime padaryti, kaip turime žaisti. Tikrai nereaguojame į kitų žmonių kalbas, žiūrime į save.

NUSITEIKIMAS. "Reikia svajoti ir daryti viską, kad svajonės išsipildytų. Kas mums uždraus svajoti?" - prieš dvikovą su "Žalgiriu" ir apie pergalės siekį kalbėjo "Neptūno" vyr. treneris Tomas Gaidamavičius.

Savaitgalio šventė gali baigtis ir šeštadienį. Negalime turėti jokių kitų minčių, šimtu procentų turime susitelkti ties pirmąja dvikova", - nuomone pasidalijo P. Jankūnas.

M. Mažeika savo ruožtu taip pat turėjo ką atsakyti žmonėms, manantiems, kad "Neptūnui" vien patekimas į finalo ketvertą jau galėtų prilygti šventei. Klaipėdos ekipos kapitonas netgi tiesiogiai kreipėsi į būsimus varžovus su raginimu tinkamai pasiruošti iššūkiams.

"Mūsų komanda dar neparodė kokių 50 procentų savo galimybių. Nėra nė vienos komandos, kuri gali tiesiog atvažiuoti pažaisti krepšinį su "Neptūnu". Jeigu norite laimėti, aš perspėju varžovus - jūs tikrai turite ruoštis", - kalbėjo M. Mažeika.

Būtų juokinga, jei sakyčiau, kad mes esame patenkinti vien patekimu į finalo ketvertą. Apetitas kyla bevalgant, mes tikrai turime jėgos, mes tikrai važiuosime siekti pergalės, tikiuosi, kad net ne vienos", - kovą žadėjo "Neptūno" kapitonas.

Snaiperio konkurse - du klaipėdiečiai

Kitame KMT turnyro pusfinalyje šeštadienį nuo 14 val. susitiks Utenos "Juventus" ir Panevėžio "Lietkabelis". Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija ir "Delfi" TV.

Pusfinalių pralaimėtojai sekmadienį nuo 14.45 val. kausis dėl trečiosios vietos, o laimėtojai didžiajame finale susitiks 17.50 val.

Sekmadienį vyks ir snaiperio konkursas, kuriame susirungs taikliausi "Betsafe-LKL" tritaškių metikai. Klaipėdos garbę gins du krepšininkai - "Neptūno" žaidėjas Evaldas Šaulys ir šiuo metu "Juventus" ekipos marškinėlius vilkintis puikiai žinomas mūsų miesto snaiperis Marius Runkauskas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder