Dvidešimt penki "Vaidentos"  klinikos pavasariai
Dvidešimt penki "Vaidentos" klinikos pavasariai (0)

Odontologijos klinika "Vaidenta" tikrą pavasarį pasitinka dviguba sukaktimi: prieš dvidešimt penkerius metus pradėjo savo veiklą, o prieš penkerius - persikėlė į naujas, patogias ir erdvesnes patalpas.

Seniai pamiršome anuos sovietinius laikus, kai iš baimės tirtančiomis kojomis eidavome link stomatologijos kabineto durų, žinodami, kad už jų laukia tikros pragaro kančios, ausiai nepakeliamas grąžtų zyzimas ir neišvengiamas skausmas.

Dažniausiai likdavo tik viena išeitis - kęsti danties skausmus kiek galima ilgiau, tikintis, kad visos dantų problemos praeis savaime. Ir tik neiškentus didėjančių sopulių, pasiduoti ir pėdinti pas stomatologą.

Laimei tokie laikai praėjo. Kartu su dantų gydymo baime.

Šiuolaikinės technologijos klientui procedūrų metu leidžia patogiai įsitaisius kėdėje, ramiai sau švilpaujant, mėgautis visais gydymo etapais. Nejaučiant jokio skausmo ar diskomforto.

"Vaidentos" nebereikia pristatinėti.

Šiandien jau klientas - karalius. Atėjo metas, kai yra galimybė rinktis. Todėl jokiai odontologijos klinikai nevalia užmigti ant laurų. Klientų poreikiai auga ir nuolat tenka sukti galvą, kaip nepražiopsoti naujovių ir atitikti aukščiausius kokybės standartus.

Kokybiškomis dantų gydymo ir atkūrimo metodikomis garsėjančios "Vaidentos" klinikos jau nereikia pristatinėti nei Klaipėdos, nei visos Vakarų Lietuvos gyventojams.

Kliniką iš kitų išskiria itin profesionalus požiūris į pacientus ir teikiamų paslaugų kokybę.

Burnos higienistė Airina Salytė pabrėžia, kad jei žmogus pats prisiima atsakomybę rūpintis savo burnos sveikata, jis tikrai galės džiaugtis gražia ir sveika šypsena. Airina taip pat atlieka dantų balinimą Philips Zoom sistema.

"Vaidentoje" teikiamos visos reikalingos burnos ertmės priežiūros paslaugos: profesionali burnos higiena, vaikų ir suaugusių dantų gydymas, rovimas, dantų šaknų kanalų gydymas, implantavimas, dantų balinimas, vaikų dantų dengimas silantais, vaikų ir suaugusiųjų gydymas su sedacija ir kt.

Į kliniką "Vaidenta" pacientai dažnai atvyksta gavę rekomendacijas. Patyrę nuoširdų rūpestį, pacientai į šią kliniką atveda ir savo artimuosius, pažįstamus.

Pažangiausias kelias

"Vaidenta" pacientams siūlo ne tik jaukią ir patogią aplinką, bet ir itin platų paslaugų spektrą bei kruopštų ir rūpestingą gydymą, kuriam naudoja vienas naujausių ir pažangiausių technologijų. "Gydymas bus sėkmingas, jei atsakomybę dalinsimės perpus su pacientu. Štai dėl ko kas pusmetį patys kviečiame buvusius pacientus nemokamam profilaktiniam patikrinimui pas higienistą", - pasakojo burnos higienistė Airina Salytė.

"Vaidentos" įkūrėja Jolanta Leščiuvienė (sėdi pirma iš dešinės) džiaugiasi, kad pavyko įgyvendinti idėją - sukurti šiuolaikinę, modernią, plačiai už Klaipėdos ribų žinomą, odontologijos kliniką.

Nuolatinės investicijos į įrangą.

Odontologijos klinika "Vaidenta", Klaipėdoje dirbanti dvidešimt penkerius metus, nuolat stengiasi įsigyti naujausią modernią ir pažangią odontologijos techniką, kuri leidžia pasiekti puikių rezultatų gydyme. Įrengtos jaukios poilsio patalpos, pooperacinė palata, kuriose žmonės gali laukti savo procedūrų ar po jų pailsėti.

Gydytoja odontologė Rūta Ivanauskienė specializuojasi atliekant tiesiogines restauracijas estetinėje dantų zonoje.

Siekiant sudaryti efektyvesnius pacientų gydymo planus, klinikoje įrengtas panoraminis rentgeno ir 3D aparatas, kuriuo atliktos burnos ertmės nuotraukos leidžia tiksliai nustatyti burnos sveikatos būklę ir teisingai suplanuoti gydymo eigą.

Taip pat įsigytas diodinis lazeris, kuriuo atliekamos įvairios procedūros: frenotomija, frenektomija, dantų vainikų išilginimas, dantų balinimas, gingivektomija ir kt..

Taip pat juo atliekama skausmo terapija, kai pritaikius specialų antgalį, veikiant skausmo šaltinį skausmas sumažėja.

Gydytoja odontologė Agnė Talačkaitė specializuojasi endodontiniame gydyme (dantų šaknų kanalų). Jos teigimu, prie kokybiško gydymo rezultato turi prisidėti ir patys pacientai, tad klinika turi taisykles, kurių laikantis, pacientams garantuojama kokybė.

Todėl darnaus odontologijos klinikos "Vaidenta" specialistų darbo dėka vizitas pas odontologą tampa ne košmaru, o maloniu įpročiu.

Dantų atkūrimo paslaugos

Kokybiški dantų implantai - vienas pažangiausių, ilgalaikis, sveikatą tausojantis kelias atkurti prarastus dantis.

"Vaidentoje" teikiamos aukščiausios kokybės dantų atkūrimo ant implantų paslaugos, dirbama su implantologijos lyderės Švedijos kompanijos "Nobel Biocare" implantais.

Dažniausiai naujais dantimis pacientai gali džiaugtis jau po dienos, mat vieno danties implantavimo procedūra užtrunka vos pusvalandį.

Baimę įveikia sedacija.

Implantacija ir dantų gydymas iki šiol buvo atliekama naudojant vietinę nejautrą, suleidžiant nuskausminamuosius, tačiau ne visiems to užtenka. Daugelio žmonių baimė yra vien atsidurti odontologo kėdėje. Pacientai stresuoja, įsitempia, pakyla kraujo spaudimas, procedūra tampa sudėtingesnė ir pačiam gydytojui. Dėl to klinikoje taikoma sedacija - dantų gydymas pacientui snaudžiant.

Svarbu išklausyti paciento lūkesčius

"Vaidentos" klinikos vadovei Jolantai Leščiuvienei odontologo profesija - šeimos tradicija. Atrodo, ne taip seniai Klaipėdoje garsus daktaras Zenonas Vaičekauskas perdavė dukrai Jolantai meilę darbui ir pagarbą žmogui. Šiandien J. Leščiuvienės klinikos "Vaidenta" duris kasdien praveria šimtai pacientų.

Jolanta pabrėžia, kad nė vienam pacientui negali pasakyti "ne", todėl pacientai jaučia, kad klinikoje jais bus pasirūpinta ir, reikalui esant, kreipiasi nedelsiant.

Gydytojas odontologas Mantas Jokšas ir asistentė Gabija Pocevičiūtė. Klinika yra sudariusi sutartį su Teritorine ligonių kasa (TLK). Protezuojame, pritaikant TLK kompensaciją.

- Žmonės šiandien nori greitai ir be skausmo atlikto dantų gydymo. Teisingai prižiūrimi nauji dantys ant implantų paprastai tarnauja visą gyvenimą. Iš "Vaidentos" klinikos išeinama su plačia šypsena. Pacientai atvažiuoja iš viso regiono - Žemaitijos, Pamario krašto, iš kitų Lietuvos miestų. Dauguma patenkintų pacientų atsiveda su savimi visą savo šeimą, - sako klinikos vadovė. Ilgi ir sudėtingi gijimo periodai - jau praeitis, nes mūsų klinikoje gydymas neskausmingas.

Jos nuomone, labai svarbu išklausyti paciento lūkesčius ir juos jungiant su klinikine situacija sudaryti gydymo planą ir jo etapus.

- Odontologijos mokslas pirmyn žengia labai sparčiai, todėl "Vaidenta" siekia neatsilikti nuo naujovių, - ilgalaikės verslo sėkmės paslaptis atskleidžia J. Leščiuvienė.

Klientų atsiliepimai

Gydytoja Jolanta Leščiuvienė yra ypatingai aukšto profesionalumo odontologė, o UAB "Vaidenta", kuriai ji vadovauja - puiki, šiuolaikiška odontologijos klinika. Gydžiausi pas gyd. Jolantą Leščiuvienę prieš daug metų. Neseniai sugrįžau vėl, neieškodamas kitos odontologės. Kaip ir anksčiau, likau labai patenkintas implantavimo rezultatais.

Sidebar placeholder