Garsios moterys apie meditaciją: padėjo įveikti panikos priepuolius, pagerino miegą

Garsios moterys apie meditaciją: padėjo įveikti panikos priepuolius, pagerino miegą

Neseniai Penelope Cruz leidinyje „Marie Claire“ pasidalijo, kaip ji rūpinasi savo sveikata ir gerove: „Aš visada kuo nors užsiimdavau – meditacija, joga ir terapija. Jaučiu, kad taurę reikia periodiškai tuštinti.“

P.Cruz nėra vienintelė įžymybė, kuri pasitelkia meditaciją kaip įrankį gerovei. Tyrimai rodo, kad ši praktika gali padėti sumažinti stresą, labiau susikaupti bei efektyviau reguliuoti emocijas. Žvaigždės, tokios kaip Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, pasitelkia meditaciją proto nuraminimui ir streso sumažinimui. Žemiau tikrai rasite įkvėpimo pradėti medituoti.

Jennifer Aniston ryto rutinoje didelį dėmesį skiria meditacijai

J.Aniston ryto rutinoje yra skirtas laikas meditacijai – 8.30 val. kiekvieną dieną. „Tuo metu vyksta tam tikros rūšies meditacija. Paprastai tam skiriu 20 minučių; jei neturiu pakankamai laiko, medituoju 10 minučių. Transcendentinės meditacijos mantrą kartoju kiekvieną kartą“, – sako moteris.

Galite meditaciją paversti ir savo dienos dalimi. Labai naudinga rytą pradėti skiriant kelias minutes ramybei, prieš puolant tikrinti socialinius tinklus.

Oprah‘ai meditacija yra geriausia apsauga nuo negatyvumo

O.Winfrey mėgsta šią citatą iš Eckharto Tolle knygos „Stillness Speaks“: „Kai prarandate ryšį su vidine ramybe, prarandate ryšį su savimi... Kai prarandate ryšį su savimi, pasimetate pasaulyje.“

Ji sako, kad meditacija padeda atgauti tą ramybę. „Tai liūdna ir paini situacija būti pasimetusiam pasaulyje – aš žinau, nes ne vieną kartą esu praradusi tą ryšį. Pradedi tikėti tuo, ką pasaulis galvoja apie tave – ir nesvarbu, tai pasaulis tavo galvoje, ar išorinis pasaulis. Tas išorinis pasaulis nuolat bando tave įtikinti tuo, kad kažką vis darai ne taip.

Tačiau neprivalote užkibti ant šio kabliuko. Meditacija – kad ir kurią formą pasirinksite – padeda priešintis. Tą žinau tikrai, o to išmokau daug bandydama ir daug klysdama: iš tiesų svarbus balsas yra tylus savimonės, sąmoningumo ir gyvybingumo balsas“, – sako O.Winfrey.

Gisele Bündchen: meditacija man padėjo susidoroti su panikos priepuoliais

Supermodelis ir bestselerio autorė per „Thrive Global Podcast“ sakė Ariannai Huffington, kad meditacija „davė man naują gyvenimą“ kovojant su stipriais panikos priepuoliais pirmojoje trečio jos gyvenimo dešimtmečio pusėje.

„Meditacija suteikė man galimybę pamatyti naują pasaulį, apie kurio egzistavimą net nenutuokiau, ir leido man suprasti, kad yra vieta, kurios niekas negali atimti – kad tai mano asmeninė šventovė, egzistuojanti manyje, ir viskas, ką man reikėjo padaryti – užtildyti protą ir įsigilinti į save, kad ją pasiekčiau“, – sako moteris.

Katy Perry medituoja, kad gautų energijos antplūdį

K.Perry praktikuoja transcendentinės meditacijos pertraukėlę – tai praktika, su kuria prieš 6 metus ją supažindino Russellas Brandas. „Ši praktika keičia viską. Medituodama jaučiu, kaip atsiveria neuronų takai. Tampu budresnė. Tiesiog užsidegu!“ – sako dainininkė.

Jei 20 minučių atrodo per daug, ir esate naujokas meditacijoje, žinokite – įmanoma gauti energijos ir iš judesio meditacijos, tokios kaip bėgiojimo parke, ar jogos užsiėmimų.

Miranda Kerr su sūnumi medituoja prieš miegą

M.Kerr meditacijos potyriais dalinasi su savo sūnumi Flynnu. „Kai jis mato mane medituojant, ateina ir prisėda šalia ir tiesiog jaučia energiją. Jis neišsėdi visas 10 ar 20 minučių, tačiau bent trumpam visada prisijungia, – sako moteris.

– Kasnakt prieš Flynnui einant miegoti, mes kartu atliekame meditaciją su nurodymais, kuri padeda jam užmigti. Turiu keletą įrašų savo telefone, ir jis išsirenka tą, kurios nori. Jis sako „Noriu šitos!“ Meditacijos naudą pajusti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus.“

Raktažodžiai
Sidebar placeholder