Jei atiduodi širdį, gyvenimas apdovanoja su kaupu
Jei atiduodi širdį, gyvenimas apdovanoja su kaupu

Odontologijos klinika „Vaidenta“ garsėja savo unikaliomis dantų gydymo ir atkūrimo metodikomis ir moderniausiomis gydymo sąlygomis ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Vakarų Lietuvoje. Odontologijos mokslas pirmyn žengia septynmyliais žingsniais, todėl ir „Vaidenta“ stengiasi neatsilikti nuo naujovių.

Pacientai džiaugiasi, kad klinikoje jų laukia pažangūs sprendimai, rūpestingas gydymas, jauki aplinka bei platus kokybiškų paslaugų spektras.

Gyvename nuolatinio skubėjimo amžiuje, nuolat susiduriame su stresą keliančiomis situacijomis. Sveikatos priežiūrai laiko lieka nedaug.

Per mažai rūpinamės ir burnos higiena, netaisyklingai valomės dantis.

Kai kurių žmonių dantys anksti genda ir dėl paveldimumo. Gera dantų priežiūra yra visų pirma sistemingas jų tikrinimas pas savo odontologą, geriausia kas pusmetį, o pastebėjus gedimo užuomazgas svarbu laiku pradėtas gydymas.

Jolanta Leščiuvienė.

„Vaidentos“ klinikos vadovei Jolantai Leščiuvienei odontologo profesija – šeimos tradicija. Atrodo, ne taip seniai Klaipėdoje garsus daktaras Zenonas Vaičekauskas perdavė dukrai Jolantai meilę darbui ir pagarbą žmogui. Šiandien J. Leščiuvienės klinikos „Vaidenta“ duris kasdien praveria šimtai pacientų.

Čia visokeriopą dantų gydymo pagalbą randa visų amžiaus grupių pacientai – nuo pačių mažiausiųjų iki senjorų. Pacientų būrys nuolat gausėja, nes „Vaidentos“ klinika teikia itin kokybiškas dantų gydymo paslaugas. Klinikos „Vaidenta“ vadovė Jolanta Leščiuvienė pabrėžia, kad nė vienam pacientui negali pasakyti pacientui „ne“, todėl pacientai jaučia, kad klinikoje jais bus pasirūpinta ir, reikalui esant, kreipiasi nedelsiant.

Klaipėdos gydytojos odontologės Jolantos Leščiuvienės degančios akys, kai ji kalba apie savo pacientus, kliniką ir joje taikomus unikalius dantų gydymo ir atkūrimo būdus išduoda tikrą, nuoširdžią meilę savo profesijai ir pašaukimui.

– Pacientai atvažiuoja iš viso regiono – Žemaitijos, Pamario krašto, iš kitų Lietuvos miestų. Dauguma patenkintų pacientų atsiveda su savimi visą savo šeimą, – tęsia klinikos vadovė. – Mano tėtis buvo dantų gydytojas, todėl nuo mažens mačiau, kas yra atsakomybė ir atsidavimas pacientui.

Jolanta mato aplink daug profesionalių kolegų. Tik, kaip pati sako, kartais pasigenda daugiau dėmesio pacientui. Jos nuomone, labai svarbu išklausyti paciento tikslus, lūkesčius ir juos jungiant su klinikine situacija sudaryti gydymo planą ir jo etapus.

Klinika gyvuoja nuo 1993-iųjų, kai ją įkūrė odontologas Zenonas Vaičekauskas.

Šiandien skoningai įrengtose klinikos patalpose viskas skirta pacientų patogumui ir poilsiui.

„Vaidentos“ klinikoje yra įrengta pooperacinė palata, kurioje po dantų implantavimo pacientai gali pailsėti ir palaukti, kol jiems pagamins laikinus, ant implantų tvirtinamus, dantis.

„Iš „Vaidentos“ klinikos pacientai išeina su plačia šypsena, o ne su tarpais burnoje.“ Vadovė pasakoja, kad klinika yra įsigijusi pačios naujausios odontologijos įrangos. Panoraminiu rentgeno aparatu daromos burnos ertmės nuotraukos leidžia tiksliai nustatyti burnos sveikatos būklę ir tinkamai suplanuoti gydymo eigą. Taip pat atliekama kompiuterinė diagnostika.

Paklausta, kokį didžiausią klinikos pranašumą ir išskirtinumą galėtų įvardinti, Jolanta atsako, kad savo didžiausiu ir svarbiausiu pranašumu laiko aukščiausios kokybės dantų atkūrimo ant implantų paslaugas.

– Dirbame su vienos iš pasaulio implantologijos lyderių Švedijos kompanijos implantais ir dantims atkurti naudojame šios kompanijos rekomenduojamas unikalias, pacientams labai patogias metodikas. Dėl jų naujais dantimis pacientai gali džiaugtis jau po dienos, – pabrėžia klinikos vadovė.

– Prieš vieną ar kelis dešimt­mečius populiariausias dantų atkūrimo būdas buvo tilteliai. Deja, tam, kad juos pritvirtintų, reikėjo šlifuoti šalia esančius sveikus dantis, – tęsia J. Leščiuvienė, – bet praėjus kuriam laikui šlifuoti dantys po tiltais sugesdavo ir juos tekdavo iš naujo gydyti. Kur kas sveikiau ir pažangiau yra implantai, su kuriais galima atkurti ne tik danties vainiką, bet ir jo šaknį. Implantai apsaugo nuo žandikaulio kaulo nykimo. Tvarkingai prižiūrimi nauji dantys ant implantų paprastai laiko visą gyvenimą.

Žmonės šiandien nori greitai, be skausmo, be patinimo jausti komfortą – tą jiems ir suteikia „Vaidentos“ klinika, dantims atkurti naudojanti pasaulyje pripažintus implantus, kurie leidžia prarastus dantis atkurti labai greitai – per vieną dieną.

– Implantai yra padengti specialia medžiaga, kuri leidžia stipriau „įsikabinti“ į kaulą, – pasakoja J. Leščiuvienė. – Todėl jie stabiliai laikosi ir iš karto po implantavimo tvirtina laikinus dantis. Tada iš karto po procedūros išėjęs iš mūsų klinikos žmogus gali plačiai šypsotis ir gyventi visavertį gyvenimą.

Po kelių mėnesių laikini dantys pakeičiami nuolatiniais.

Kitas unikalus metodas, kuris ypač pasitvirtina turint sugedusius ar nuskilusius dantis priekyje, momentinis implantavimas, kai per vieną vizitą pašalinamas sugedęs dantis ir į buvusios šaknies vietą iš karto įdedamas implantas. Tokiu būdu minimaliai sutrumpinamas dantų atkūrimo laikas, išvengiama papildomų chirurginių intervencijų. Prie implanto tuoj pat tvirtinamas natūraliai, gražiai atrodantis laikinas dantis, kuris po kelių mėnesių pakeičiamas nuolatiniu. Pacientas, vos pakilęs nuo odontologo kėdės, gali gyventi savo įprastu ritmu.

Gamintojas implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

– Ilgi ir sudėtingi gijimo periodai – jau praeitis, nes mūsų klinikoje gydymas visiškai neskausmingas.

– Manau, kad svarbiau yra duoti nei gauti, – atvirauja J. Leščiuvienė.

– Tada gyvenimas apdovanoja su kaupu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder