Jūrininkų ligoninės slaugytojams - didesnės algos

Jūrininkų ligoninės slaugytojams - didesnės algos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės slaugytojų darbas įvertintas didesniu atlygiu. Nuo balandžio jų darbo užmokestis vidutiniškai padidėjo 10 proc.

„Darbuotojų atlyginimai, esant galimybėms, peržiūrimi ir koreguojami nuolatos. Džiaugiuosi, kad galėjome padidinti algą slaugytojams, kurie mūsų įstaigoje yra aukštos kvalifikacijos profesionalai. Labai vertiname jų atsidavimą savo darbui, ištikimybę profesijai, meilę pacientams. Dar šiemet planuojame peržiūrėti ir gydytojų atlyginimus“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Nuo balandžio vidutinis slaugytojų darbo užmokestis šioje įstaigoje siekia 802 eurus. Paskutinį kartą slaugytojams atlyginimas Klaipėdos jūrininkų ligoninėje buvo didintas pernai gegužę ir pagal galimybes pastaraisiais metais peržiūrimas nuolat.

Šių metų sausį jis siekė 745 eurus, praėjusių metų sausį – 703 eurus.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės vyriausioji slaugytoja Aida Smagurienė džiaugiasi, kad ligoninės direktorius atsižvelgė į šiuo metu visoje Lietuvoje aktualią, įvairiausiose institucijose aptarinėjamą problemą – per menką atlygį už slaugytojų darbą.

„Slaugytojai – žmonės, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia prie paciento lovos, teikdami kvalifikuotą, mokslu grįstą pagalbą. Jie – ir paciento guodėjai, ir draugai, jiems tenka nemenkas fizinis ir moralinis krūvis bei atsakomybė“, - sakė A.Smagurienė.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje slaugytojų atlygis padidintas atsižvelgiant į jų atliekamą darbą, kvalifikaciją, darbo intensyvumą. Šiuo metu jis lenkia vidutinį slaugytojų darbo užmokestį respublikos ir regiono ligoninėse.

„Nors tai bus nemenka suma, turint galvoje ne tik pinigus, kuriuos gaus darbuotojai, bet ir mokesčius valstybės biudžetui, Sodrai, šis sprendimas neabejotinai atneš savąją pridėtinę vertę įstaigai. Geras atlygis, puiki darbo atmosfera, galimybės tobulėti ir mokytis padeda burti, o svarbiausia – išsaugoti darnią ir profesionalią slaugytojų komandą“, – įsitikinęs J.Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir jos padaliniuose dirba 481 slaugytojas, tarp kurių moterys sudaro apie 99 proc. Daugelis jų turi aukštąjį išsilavinimą, 11 – slaugos magistro laipsnį, nemažai jo dar siekia. Įstaigoje didžiausia slaugytojų dalis yra 35-44 metų amžiaus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder