Klaipėdiečiai sportuos Vasaros estradoje

Klaipėdiečiai sportuos Vasaros estradoje

Griūvanti, avarinės būklės ir iš pirmo žvilgsnio niekam nereikalinga Klaipėdos vasaros estrada atgyja sportuojančių miestiečių iniciatyva. Puikus oras ir vasaros dvelksmas masiškai vilioja gyventojus ir miesto svečius į lauko treniruotes – pasirinkimas toks gausus, kad sau tinkamas gali rasti kiekvienas.

Kol politikos ir kultūros atstovai sprendžia amžiną dilemą „būti ar nebūti“, visi neabejingi sportui, vasaros koncertų estradą, apsuptą miško ir palydėtą gaivaus jūros ošimo, vis dažniau, atranda kaip nuostabią vietą sportui. Didžiulė erdvė, puikus susisiekimas, unikali vietovė – tai tarsi dešimtmečius visai šalia tūnojęs pamirštas lobis.

Antrus metus čia nemokamas treniruotes visiems norintiems vedanti asmeninė trenerė Rūta Beišytė sako, kad vasaros estrada ir ją supanti teritorija yra unikali ir nepakartojama erdvė, kurią profesionalė atrado dar pernai. „Praėjusiais metais treniruotes vedžiau šalia esančiais takais, miško glūdumoje, ir šiemet ketinau pakartoti tą patį. Tačiau birželio pradžioje įvykusi pirmoji treniruotė nustebino masiškumu, tad norint sukontroliuoti tokią gausybę žmonių nebuvo kitos išeities kaip užimti pagrindinę vasaros estrados areną. Praėjusioje treniruotėje susirinko per 70 sportuojančiųjų – ne tik jaunimas, bet ir mamos su vaikais“, – pasakoja R. Beišytė.

Trenerė tvirtina, kad tokios treniruotės – nuostabus būdas ne tik praleisti laiką, tačiau ir sustiprinti sveikatą ar padailinti kūno linijas. Naudotis vasaros estrada galimybę klaipėdiečiams dovanojo šį objektą prižiūrintis Žvejų rūmų direktorius Alvydas Lenkauskas, oficialiai suteikdamas leidimą naudotis šia arena trečiadienio vakarais ir taip tęsė savo idėją plėtoti sportininkų ir visuomeninių organizacijų veiklą šioje teritorijoje. „Tai skatina dar labiau pasitempti, ne tik saugoti ir prižiūrėti naudojamą teritoriją, bet ir jaustis saugesniais žinant, kad objekto valdytojas palaiko gražias iniciatyvas“, - kalbėjo R. Beišytė.

Nemokamos, visiems prieinamos, treniruotės vyksta trečiadieniais nuo 19.00 val. Klaipėdos vasaros koncertų estradoje. Daugiau informacijos – www.trenere.com

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder