Klaipėdos mokykloje - meningokokinė infekcija

Klaipėdos mokykloje - meningokokinė infekcija

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje pirmadienį registruotas meningokokinės infekcijos atvejis. Medikų teigimu, 17-mečio vaikino sveikatos būklė sunki. Jis gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Vaikinas gyveno bendrabutyje. Mokyklos ir bendrabučio koridoriuose iškabinta informacija apie meningokoko požymius ir saugojimosi būdus.

Pranešama, kad šiandien mokykloje lankėsi Klaipėdos visuomenės sveikatos centro specialistai. Nepaisant moksleivių būgštavimų, nuspręsta tęsti užsiėmimus.

Selbiama, kad Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos krizių valdymo komandos posėdyje nutarta ugdymo procesą tęsti kaip įprastai, tačiau Šimtadienio šventę mokykloje atidėti vienai ar dviem savaitėms.

Kilus įtarimams, rekomenduojama mokiniams tiesiogiai kreiptis į Klaipėdos universitetinės ligoninės infekcinių ligų skyrių, informuojant, kad, galbūt, turėjo kontaktą su sergančiuoju.

Tačiau moksleiviai socialiniuose tinkluose piktinasi, kad yra verčiami dalyvauti užsiėmimuose, o net nepasirūpinta higieninėmis priemonėmis.

Plačiau apie meningokokinę infektiją galima sužinoti čia

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder