Nemokamai ištirs cholesterolį senjorams

Nemokamai ištirs cholesterolį senjorams

Medicina practica laboratorija, įsikūrusi Šilutės pl. 38 Klaipėdoje,  pensinio amžiaus žmones kviečia į „Senjorų dieną“, kuri vyks trečiadienį  (vasario 13d.)  

Vasario 13 d. Klaipėdos miesto ir rajono senjorai galės iš arčiau susipažinti su šiuolaikinės medicininių tyrimų laboratorijos darbu. Be to, jiems bus nemokamai ištirtas cholesterolio kiekis, kuris svarbus vertinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Nuo šiol tokias atvirų durų dienas Medicina practica laboratorija numačiusi rengti kiekvieną mėnesį.

„Galėsime senjorus išsamiau supažindinti, kaip profilaktiškai atliekami tyrimai padeda pasirūpinti savo sveikata. Anksti atskleistas ligas dažniausiai lengviau gydyti“, – sakė Medicina practica laboratorijos vadovas Svajūnas Barakauskas.

Medicina practica laboratorijoje galima pasirinkti apie 30 sveikatos profilaktikos tyrimų programų. Pavyzdžiui, asmens profilaktinė tyrimų programa padeda įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, kepenų, inkstų, kasos, endokrininės sistemos veiklą. Parengtos priešvėžinio ištyrimo, virusinių hepatitų, cukrinio diabeto, moters hormonų, viršsvorio ištyrimo ir kitos programos.

Medicina practica laboratorija, kurios pagrindinė buveinė yra Vilniuje, yra sukūrusi vieną patikimiausių medicininių tyrimų tinklų Baltijos šalyse. Čia ne tik modernūs analizatoriai, bet ir naujausios tyrimų metodikos įdiegiami praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europoje. Todėl Medicina practica pacientai gali atlikti tokius pat aukščiausių standartų tyrimus kaip, tarkime, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Medicina practica laboratorija yra įsikūrusi Šilutės pl. 38, tel.:8 46 230048.

Užsakymo Nr. 116951

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder