Nemokamos veiklos džiugins visą rugsėjį!

Nemokamos veiklos džiugins visą rugsėjį!

Nemokamų veiklų kalendoriaus „Ir kūnui, ir sielai“ rengėjai pirmąjį rudens mėnesį  ir vėl pažėrė sveikatinančių veiklų pasiūlymų – veiklos senjorams, vaikams ir jaunimui, paskaitos šeimoms ir dar daugiau! Belieka tik išsirinkti tai, kas arčiausiai širdies ir išbandyti!

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

MANKŠTOS SENJORAMS. Senjorai rugsėjo mėnesį laukiami mankštose su elastinėmis juostomis, kurios atpalaiduos ir suteiks energijos. Taip pat garbaus amžiaus žmonės laukiami specialiai jiems skirtose vaikščiojimo grupėse, kurių metu, lydint specialistams, bus einama maršrutu Melnragė I – Melnragė II – Melnragė I ir atliekama sveikatinanti mankšta po atviru dangumi.

BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje

Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Šiais metais savaitė skirta senjorams, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Savaitės renginiai suburs eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir verslininkus. Akcentuodami eilinių žmonių iniciatyvas, Savaitės renginiai įkvėps ir atvers europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis.

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPĖS ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS DALYVIAI laukiami mankštoje, kuri bus atliekama pasitelkiant iPulsus sistemą ,tai pirmoji lietuviška žmogaus fiziologinių parametrų stebėjimo ir fizinio pajėgumo testavimo sistema. Kuri skirta stebėti sportuojančios grupės būklę ir pagal kiekvieno sportuojančiojo organizmo duomenis vertinti ir kontroliuoti jų krūvius.

Kodėl svarbu stebėti pulsą?

Tai pati geriausia savikontrolės priemonė, leidžianti treniruotis reikiamu intensyvumu, nes esant vienam širdies ritmui treniruojama širdis, esant kitokiam deginami riebalai arba stiprinami raumenys.

Naudojant sistemą apsisaugosite save nuo per didelio krūvio, padidintos rizikos, pervargimo ar per mažo intensyvumo treniruotės. Suteiksite sau papildomos motyvacijos bei didesnį norą veiksmui.

   Taip pat programos dalyviai kviečiami išbandyti mankštas su įvairiu inventoriumi – svareliais, elastinėmis juostomis, gimnastiniais kamuoliais ir t.t. Primename, kad ši programa skirta 50-65 m. amžiaus moterims ir 40-55 m. amžiaus vyrams, turintiems viršsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. [email protected].

PASKAITOS ŠEIMOMS rugsėjo mėn. ir vėl kviečia į sveikos šeimos akademiją. Paskaitas vedantys lektoriai suteiks daug naudingų žinių apie gimdymą, naujagimio ir kūdikio maitinimą bei priežiūrą ir t.t. Paskaitose labai laukiami abu tėvai.

VEIKLOS BENDRUOMENEI. Naujiena! Kviečiame išbandyti pilateso mankštą su volais. Masažiniai volai - tai puikus įrankis kūno raumenų masažui, tempimui bei akupunktūrinių taškų stimuliacijai. Masažinis volas palaipsniui atpalaiduoja kūną, sumažina įtampa, lavina ištvermę ir jėgą, yra tinkamas įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Gali būti naudojamas kaip atskira priemonė giliųjų audinių masažui, atpalaidavimui, stabilizavimo pratimams. Taip pat gali būti naudojamas lengvam nugaros slankstelių tempimui ir mobilizacijai. Skirtas pusiausvyrai lavinti, kūno pajautimui/suvokimui gerinti, taisyklingam pratimo judesių mokymuisi.

Masažas masažiniu volu turi kelis pagrindinius privalumas: galimybė atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti skausmą, panaikinti jaučiamą spaudimą sąnariuose, gerina judesių amplitudę.

Klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame dalyvauti ekskursijoje dviračiais su patyrusiomis gidėmis po centrinę Klaipėdą, taip pat Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos proga organizuojamą dviračių žygį ,, Mažinkime savižudybes, veikdami kartu“.

VEIKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI. Į rudenį (laikas tikslinamas) startuosiančią sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programą jau renkama nauja grupė. Jeigu priklausote 14-29 m. amžiaus grupei ir ieškote žinių bei nuoširdaus palaikymo siekiant išsikeltų tikslų sveikos gyvensenos srityje, ši programa kai tik jums! Nedelskite ir registruokitės!

RENGINIAI SKIRTI „KLAIPĖDA- EUROPOS SPORTO MIESTAS“ MINĖJIMUI.

 Ko gero svarbiausia šio mėnesio naujiena – rugsėjo 22-23 d. planuojamas laukiamiausias metų žygis gražiausiame Lietuvos pajūryje! Vaikams ir tėveliams aktuali „Judrioji mugė“, kurios tikslas didinti visuomenės fizinį aktyvumą bei tiesiogiai pristatyti vaikams, tėveliams, jaunimui ir visai sportu besidominčiai visuomenei Klaipėdos mieste kultivuojamas sporto šakas, aktyviai veikiančias sporto mokymo įstaigas, sporto klubus bei jų teikiamas paslaugas.  Šį mėnesį, kaip ir įprastai, specializuotose mankštose laukiamos nėščiosios ir mamos su kūdikiais. Taip pat visi norintys kviečiami dalyvauti šiaurietiškojo ėjimo žygyje.

SOCIALINIO KULTŪRINIO KLASTERIO „VILTIES MIESTAS“ SPORTO RENGINIŲ CIKLAS rugsėjo mėnesį tęsiasi ir kviečia į puikų renginį „Žvaigždučių vilties bėgimas“. Vaikų, turinčių spec. poreikius, bėgimas, kurio metu siekiama skleisti viltis bei ugdyti solidarumą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder