Pratimai akims, nukabinsiantys nuo nosies akinius

Pratimai akims, nukabinsiantys nuo nosies akinius

Akys – tai labai stiprūs žmogaus energetiniai centrai, per kuriuos žmogus gauna ir atiduota per 50 proc. visos energijos ir informacijos, teigia netradicinės medicinos specialistas, parapsichologas, Reiki meistras, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų narys Sigitas Povilaitis.

„Regėjimo sutrikimai vyksta tada, kada žmogus neteisingai reaguoja į pasaulį, turi daug emocijų, streso. Nuo to kenčia mūsų kraujotaka ir žmogus pradeda ne taip priimti šį pasaulį. Dėl to atsiranda trumparegystė, toliaregystė ir kiti dalykai“, - „Žinių radijo“ laidoje „Mano sveikata“ sakė S. Povilaitis.

Netradicinės medicinos požiūriu, pasak jo, akiniai traktuojami kaip žmogaus akių ramentai. „Ramentai ne gydantys, ne padedantys atstatyti regėjimą, bet toliau luošinantys žmogų. Jei žmogus kartą užsidėjo akinius ir nieko nedarys, kad jos stiprėtų, akys tikrai neišgis ir nepasitaisys. Jos tik silpnės ir po kiek laiko žmogus turės nešioti vis stipresnius akinius“, - sakė jis.

S. Povilaitis sutinka su tradicinės medicinos atstovais, kad televizoriaus žiūrėjimas, ilgas darbas prie kompiuterio vargina akis. „Jei žmonės nepatingėtų po keletą minučių po keletą pratimų savo akims pastiprinti ir pailsinti, jie šių problemų su akimis neturėtų. Žmogus iš prigimties yra tinginys. Jam yra paprasčiau išgerti tabletę, užsidėti akinius ir nieko nedaryti“, - sakė jis.

Pratimai

S. Povilaitis pataria naudotis Viljamo Beitso akių pratimų metodika. Pasak jo, žmogui, pradėjusiam daryti tuos pratimus, akys ima stiprėti, ir jis po kiek laiko gali nešioti silpnesnius ir silpnesnius akinius. „Tokiu būdu palaipsniui silpninat, galime išvis tų akinių atsisakyti“, - teigia S. Povilaitis.

Visi pratimai, anot jo, skirti kraujotakai atstatyti ir akių raumenims stiprinti. Šiuos pratimus, S. Povilaičio teigimu, gali daryti visi, išskyrus tuos, kuriems buvo daryta akies tinklainės operacija – šie turėtų palaukti nuo pusės metų iki metų.

„Pirmiausia, tai vadinamasis palmingas – tai yra akių poveikis delnais. Jau seniai žinoma, kad delnų poveikis veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai. Paprasčiausiais pratimas – rankos patrinamos, kad užkaistų, sudedamos pirštais ant pirštų stogeliu ir delnai uždedami ant akių – taip, kad atmerkus akis nesimatytų šviesos“, - pirmąjį pratimą nupasakojo S. Povilaitis. Pasak jo, taip reikėtų daryti 5-10 min., būti užsimerkus. Mūsų rankos, anot jo, turi infraraudonąjį spinduliavimą, be to, rankos perduoda mūsų bioenergiją.

„Antrasis pratimas – akių pakėlimas į viršų, į apačią bent po 3-4 kartus. Lengvas ir būtinas dalykas po kiekvieno pratimo – lengvas, greitas mirksėjimas. Tokiu būdu jūs atpalaiduojate akių raumenis“, - teigė S. Povilaitis.

„Toliau – akys žiūri į vieną ir į kitą šoną, taip kartojame tris kartus, ir vėl pamirksime. Po to eina įstrižainės – į kairį šoną, dešinį šoną, pamirksėjimas, atvirkštinė įstrižainė, pamirksėjimas. Toliau – kvadrato piešimas akimis, pamirksėjimas, rato piešimas – pasisukimas į vieną pusę, į kitą pusę ir vėl pamirksėjimas. Toliau gyvatėlė – į viršų, į apačią, į viršų, į apačią, į viršų, į apačią – pradedant iš kairės pusės ir baigiant dešine puse“, - dėstė netradicinės medicinos žinovas.

Po šių pratimų, jo teigimu, atliekamas vadinamasis palpingas – akių vokų paspaudimas ant atmerktų akių, pradedant nuo išorinės dalies, einant link vidinės akies viršuje, po to tą patį daryti reikia voką prispaudus iš akies apačios.

Pasak jo, šiuos pratimus reiktų daryti po 3-4 vienu metu, nepertempti akių. Juo reikia daryti sistemingai: „Užtenka apie 10 minučių keletą kartų per dieną apie 30 min. prieš valgį daryti pratimus. Kada organizmas dar nepasimaitinęs, alkanas kraujas geriau tuos toksinus išvalo“, - teigė jis.

„Jei padarysite pratimus kad ir vieną kartą, jūs jau pamatysite rezultatą, kadangi atsiranda ryškumas, atsiranda atgaiva, atsipalaidavimas akims“, - sakė S. Povilaitis.

Anot jo, tie žmonės, kuriems reikalingi akiniai vairavimui, skaitymui, po 2-4 dienų sistemingo pratimų darymo akinius padėjo.

Parengė Ieva Kazlauskaitė

Laida „Mano sveikata“ transliuojama darbo dienomis 9.05 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder