1000 kilometrų lenktynių baigiamajame koncerte susivienys greitis ir grožis

1000 kilometrų lenktynių baigiamajame koncerte susivienys greitis ir grožis

Didžiausios Rytų Europoje 1000 kilometrų lenktynės prasidės jau visai netrukus, artėjantį savaitgalį karščiu alsuojančioje Palangoje. Jei neturite galimybės išvysti gyvai šių azartiškiausių lenktynių, įsijungę LNK galėsite sekti jų eigą tiesiogiai ir gėrėtis įspūdingu lenktynių baigiamuoju koncertu.

Iškilmingas lenktynių atidarymas - jau šeštadienį, liepos 13 d. nuo 11.50 iki 12.50 val., o antrasis jungimasis iš varžybų trasios numatomas 15.25 -15.55 val. Taip pat reportažus išvysite ir TV1 eteryje: 14.30 – 15.00 ir 17.00 – 17.30 val.

Jau 19.00 val. Palangoje prasidės grandiozinis renginys, suvienysiantis grožį ir greitį. Šių lenktynių apdovanojimų bei koncerto metu pasirodys tik gražiausios Lietuvos moterys su greičiausiais mūsų vyrais.

„Šios lenktynės bus ypatingos. Ne tik greitos, bet ir gražios. Todėl baigiamajame lenktynių pasirodyme koncertuos pačios žaviausios Lietuvos moterys. Aistringus pasirodymus rengs  šių lenktynių himno autorės „Pop Ladies“ – Natalija Bunkė, Katažina, Oksana Pikul ir Liepa Mondeikaitė, taip pat gražuolės Monika Linkytė, Ingrida Kazlauskaitė, grupė „Pinup Girls“, Mia, Atlanta. O tarp šių įspūdingų merginų pasirodymų žadame duoti šansą savo talentą parodyti ir dainininkams vyrams“, - sakė viena iš 1000 kilometrų lenktynių transliacijų prodiuserių Laura Paukštė.

Taip pat ji išdavė, kad himno, sukurto specialiai šioms lenktynėms, autorės buvo pasirinktos ne tik dėl savo balsų, bet ir dėl išvaizdos. „Neslėpsiu, tikrai ieškojome pačių gražiausių merginų“, – sakė L. Paukštė.

Nepraleiskite – tiesioginis 1000 km lenktynių finišas ir finalinis koncertas – liepos 13-ąją, šeštadienį, 19 valandą per LNK.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder