40 kilogramų atsikračiusi panevėžietė: „Žvaigždžių piliulės žudo“

40 kilogramų atsikračiusi panevėžietė: „Žvaigždžių piliulės žudo“

„Ant svarstyklių paprastai būna lipdukas, įspėjantis, jog daugiau nei šimtą kilogramų sveriantis žmogus gali jas sulaužyti. Kai pasiekiau šią ribą, pati išsigandau: negi dabar teks ieškoti gyvuliams skirtų svarstyklių? Ši perspektyva taip išgąsdino, kad nusprendžiau žūtbūt pasikeisti“, – TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams jau šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. pasakos panevėžietė Lukrecija Dūdienė.

Vos prieš trejus metus darytos nuotraukos, kuriose L. Dūdienė svėrė daugiau nei šimtą kilogramų, dabar dūlėja giliausiame spintos kampelyje. Kaip ir sijonas – vienintelis drabužis, likęs iš laikų, kurių moteris nebenori net prisiminti...

„Gyvenimas yra gražus“ herojė sako išmėginusi viską: ji laikėsi žurnaluose perskaitytų ar iš kitų išgirstų dietų, lankėsi pas mitybos specialistę, tačiau norimų rezultatų taip ir nepasiekė. Lemtingu tapo Lukrecijos apsilankymas pas masažistę. Kaip tik masažo kabinete panevėžietė išgirdo apie „stebuklingas“ piliules, kurias pamėgusios daugelis Lietuvos įžymybių.

Išties, kone prieš dešimtmetį Lietuvoje prasidėjęs „magiškų“ piliulių bumas buvo susukęs galvą ne vienam. Garsūs žmonės vienas po kito prisipažindavo išbandę „stebuklingas“ tabletes, dalinosi išgyvenimais ir net eksperimentavo prieš televizijos kameras. Tuo tarpu spauda rašė apie sužalotą sveikatą ir apie tokius atvejus, kai vos išvengta mirties. Deja, tuomet šios žinios Panevėžio nepasiekė.

Tarsi šiaudo pasigriebtos išgirtosios tabletės vos nenuvarė į kapus ir L. Dūdienės... Visus lengvatikius moteris nori įspėti: „Tai – ne žaidimas. Liekninančios piliulės yra mirtinai pavojingos!“

Ką teko išgyventi panevėžietei, nusprendusiai išmėginti nelegalius svorį mažinančius vaistus? Kaip moteriai vis dėlto pavyko atsikratyti gyvenimą kartinusių keturiasdešimties kilogramų? Nepaprasta ir labai pamokanti istorija – šį, sausio 21-osios, vakarą laidoje „Gyvenimas yra gražus“ – 20.30 val. per TV3.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder